آرشیو رویدادها
۱
تیر
۱۳۹۹

در تیرماه ۱۳۹۹ محصول در شرکت نخ جراحی سیناطب پیاده سازی شد. با پیاده سازی هوش تجاری در این شرکت، مجموعه سیناطب به صورت استراتژیک از دادهای خود استفاده کرده و به مدیران و متخصصان مجموعه کمک میکند تا تصمیم گیری داده محور داشته باشند.

سیناطب
۱
تیر
۱۳۹۹

طراحی داشبورد HR ساخته شده بر روی Microsoft Power BI – برای کمک به کشف بینش مفید در حوزه HR برای تصمیم گیری استراتژیک

microsoft agile
۹
فروردین
۱۳۹۹

شرکت هوشمند تجارت نمودار، به جمع شرکت‌های دانش بنیان پیوست.

شرکت هوشمند تجارت نمودار با ارائه خدمات و محصولاتی مبتنی بر تحلیل اطلاعات کسب و کارها، پیاده سازی هوش تجاری (BI) و پیاده سازی علم داده فعالیت می‌کند. همگی سرویس‌های این شرکت با تکیه بر دانش فنی متخصصین و ارائه راهکارهای نوآورانه ارائه می‌شود. مفتخریم که اعلام کنیم که نمودار زین پس به عنوان شرکت دانش بنیان به ارائه خدمات و محصولات خود می‌پردازد.

مطمئن  هستیم که این اتفاق به ما کمک خواهد کرد تا بهتر از قبل خدمات خود را به شرکت های مختلف ارائه نماییم و در جهت رشد اقتصادی کشور حرکت کنیم.

۱
اسفند
۱۳۹۸

در روز ۵شنبه یکم اسفند ۹۸، رویداد تجربه ارتباطات – کسب و کارهای نوپا به همت مدرسه ویژه برگزار گردید. در این مراسم که با هدف تعامل بین فعالان تبلیغات و کسب و کارهای نوپا در محل کارخانه نوآوری آزادی انجام شد، استارتاپ‌های منتخب در مورد چالش‌های خودشان صحبت کردند.
در این بین مهندس آرمان فلاح، مدیریت شرکت هوشمند تجارت نمودار نیز در رابطه با حیطه کاری این شرکت توضیحاتی را ارائه کرده و چالش‌های موجود در زمینه BI را عنوان کردند. ایشان همچنین در مورد موارد زیر به صحبت پرداختند:

در پایان نیز به سوالات حضار در ارتباط با پیاده سازی سیستم های BI پاسخ داده شد.

حضور نمودار در رویداد تجربه ارتباطات
آرمان فلاح - رویداد تجربه ارتباطات مدرسه ویژه
شرکت هوشمند تجارت نمودار - رویداد تجربه ارتباطات
۴
بهمن
۱۳۹۸

شرکت کارسان از بهمن ۱۳۹۸ از سامانه هوش تجاری نمودار استفاده می‌کند. بنابراین مدیران  در تصمیم گیری ها هوشمندانه تر عمل می کند و چالش های حوزه داده در این شرکت برطرف می‌شود. 

۱
بهمن
۱۳۹۸

با توجه به حجم زیاد داده‌هایی که توسط سامانه های مختلف ذخیره می‌شد، در شرکت مزمز نیاز به پساده سازی یک سامانه هوش تجاری جهت مدیریت داده ها  بوجود آمد. بنابراین از بهمن ماه ۱۳۹۸ این شرکت به جمع شرکت‌هایی پیوست که از سامانه هوش تجاری نمودار استفاده می‌کنند. 

۴
دی
۱۳۹۸

شرکت حمل و نقل خلیج فارس نیز با چالش‌هایی در زمینه مدیریت داده مواجه بود. در همین راستا با استفاده از سامانه هوش تجاری نمودار، چالش ها برطرف می‌گردند و مدیران قادر خواهند بود در تصمیم گیری های عملکرد بهتری داشته باشند.  

۴
تیر
۱۳۹۸

بعد از آغاز رسمی فعالیت های شرکت هوشمند تجارت نمودار، شرکت سرمایه گزاری تامین اجتماعی (شستا) به جمع شرکت‌هایی  اضافه شد که از محصول این شرکت استفاده می‌کنند 

۱
تیر
۱۳۹۸

تاکنون چندین دوره جامع  هوش کسب و کار با Microsoft Power BI  در مجموعه جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف و مجموعه فراتر از دانش برگزار شد. آرمان فلاح مدرس این دوره‌ها بود.

شرکت کنندگان با حضور در این دوره نحوه استفاده از Power BI را جهت تحلیل موقعیت‌های مختلف داده از ساده ترین حالات تا پیچیده‌ترین حالات را آموخته‌اند.

در هر جلسه مباحث و سرفصل‌ها به صورت تعاملی، همراه با ارائه مثال‌های کاربردی و به همراه با پرسش و پاسخ در کلاس تدریس گردیدند.

در ادامه سر فصل‌های تدریس شده در این دوره را مشاهده می‌نمایید:

  • معرفی سرویس پاور بی آی
  • استخراج داده ها از منابع اطلاعاتی مختلفی مانند اکسل، وب، فولدر، SQL Server, Text
  • پالایش، پاکسازی و ترکیب داده ها در Power Query
  • فرمول نویسی و مدل سازی در Power BI
  • معرفی زبان DAX و انواع محاسبات در پاور بی آی
  • توابع تجمیعی، شمارش مقادیر، منطقی ، رشته ای و …
  • توابع جدولی در DAX فیلتر کردن جداول، توابع هوشمند زمانی،
  • مصور سازی اطلاعات (Data Visualization) با استفاده از انواع نمودارهای جغرافیای مقایسه ای و …
  • منتشر کردن داشبوردها (Dashboards) به صورت تحت وب و به اشتراک گذازی داشبورد ها

پس از اتمام این دوره، شرکت کنندگانی که به صورت مستمر و پویا در کلاس‌ها حضور داشتند، به طور کامل به Microsoft Power BI  تسلط پیدا کردند.

برای اطلاع از دوره‌های آموزشی نمودار و ثبت نام/ پیش ثبت نام در این دوره ها به لینک زیر مراجعه کنید.

۴
اردیبهشت
۱۳۹۷

شرکت پارس خزر به عنوان سومین شرکتی است که از اردیبهشت ۱۳۹۷ تاکنون از سامانه هوش تجاری نمودار استفاده می‌کند 

۴
تیر
۱۳۹۶

بعد از پیاده سازی موفق محصول در شرکت طبیعت زنده،  در تیر ماه ۱۳۹۶ این محصول در شرکت شکوفا پیاده سازی شد. با استفاده از این محصول، داده های فرآیندهای کلیدی سازمان تجمیع وتحلیل می‌شوند و اطلاعات ارزشمندی را در اختیار مدیران و صاحب نظران سازمان قرار داده می ‌شود 

۱
اردیبهشت
۱۳۹۵

در اردیبهشت ۱۳۹۵ محصول در شرکت طبیعت زنده پیاده سازی شد. بنابراین با پیاده سازی هوش تجاری در این شرکت متخصصین و مدیران مجموعه قادر هستند از داده های مجموعه استفاده کنند و تصمیم های داده محور اتخاذ نمایند.