صنعت پخش یک صنعت پویا و پیشرو در تکنولوژی است که از سیستم‌های زیادی استفاده می‌کند. سیستم‌های عملیاتی صنعت پخش داده‌های پراکنده و زیادی تولید می‌کنند که تهیه گزارش از آن‌ها دشوار است. در نتیجه، رصد فعالیت‌ها و شاخص‌های کلیدی عملکرد سازمان برای شما به عنوان یک مدیر به چالش بزرگی تبدیل می‌شود. اهمیت استفاده از راهکار پخش هوش تجاری برای تحلیل داده‌های سازمان در اینجاست که مشخص می‌شود.

 

راهکار پخش مزایای زیادی برای سازمان شما به همراه دارد از جمله:

  • ادغام داده‌ها از چندین سیستم از جمله سیستم فروش، خرده فروشی‌ها، زنجیره تامین، بازاریابی و انبار، بنابراین می‌توانید تصویر کاملی از عملکرد کسب و کار داشته باشید.
  • دسترسی مرکزی به معیارهای کسب و کار ایجاد می‌کنید تا بتوانید عملکرد واقعیتان را با برنامه ریزیتان مقایسه کنید.
  • با هماهنگ سازی تولید و موجودی کالا با تقاضای مشتری، هزینه‌ها را کاهش دهید، بهره وری را افزایش دهید و رضایت مشتری را بهبود ببخشید.
  • مشکلات و فرصت‌ها را در هر زمینه از کسب و کار خود از جمله فروش، خدمات، امور مالی و بهره وری نیروی انسانی را شناسایی کنید و به سرعت تصمیماتی بگیرید که سودآوری را افزایش می‌دهند.

 

راهکار پخش هوشمند تجارت نمودار با تجمیع، پاکسازی و یکپارچه سازی داده‌های ارزشمندتان به شما کمک می‌کند تا به همه گزارشات کسب وکارتان در یک داشبورد دسترسی داشته باشید. در نتیجه سوتفاهم‌ها به علت تناقض گزارشات سیستم‌های مختلف به صفر می‌رسد، ارتباط داده‌های سازمانتان با یکدیگر روشن می‌شود، به KPIهای حیاتی صنعت خودتان دسترسی پیدا می‌کنید، ترندهای بازار را بهتر درک می‌کنید، کسب‌وکار شما چالش‌های آینده را پیش بینی می‌کند و برای آن‌ها آماده می‌شود، فرصت‌های پنهان فروش را کشف می‌کنید و سود خود را به حداکثر می‌رسانید. مشتریان ما به ما اعتماد می‌کنند تا از سیستم‌هایشان بینش ارزشمندی برایشان استخراج کنیم که در تصمیم گیری‌ها همواره کمک حالشان باشد.

شاخص های تحلیلی نمودار در زمینه های:

به اشتراک بگذارید: