نمودار

راهکار لجستیک و زنجیره‌ی تامین
رصد کوچک‌ترین تغییرات لحظه‌ای
درخواست دموی رایگان

فرایندهای توزیع و لجستیک با حجم عملیات روزانه‌ی بالایی مواجه هستند، پراکندگی جغرافیایی مشتریان و تعدد آنها نیازمند پاسخگویی به موقع و افزایش دقت و کارایی می‌باشد. از طرفی فضای رقابتی کسب و کار، نیاز به اطلاعات دقیق و در لحظه را برای مدیران اجتناب ناپذیر می‌سازد.  

راهکار توزیع و پخش نمودار، با دیدی جامع نسبت به تمامی ابعاد کسب و کار پخش شامل فروش، توزیع، انبار، مالی و وصول مطالبات، منابع انسانی و … گزارش‌ها و داشبوردهای مدیریتی مختلفی در اختیار مدیران قرار داده‌است. داشبوردهای توزیع و لجستیک به عنوان یک ابزار تحلیلی کارآمد، امکان رصد و گزارش گیری از شاخص‌های کلیدی عملکرد پخش و زنجیره‌ی تامین را فراهم می‌کنند.

رصد عملکرد پرسنل
مدیریت بهینه‌ی سفارشات
افزایش بهره‌وری

چالش‌های شرکت‌های پخش و توزیع در حوزه‌ی مدیریت داده

  • جمع آوری و یکپارچه سازی داده‌ها از منابع مختلف
  • اتکا به روش‌های سنتی مانند استفاده از فایل‌های اکسل 
  • کیفیت داده‌ها 
  • فقدان تخصص و دانش کافی در زمینه‌ی تحلیل داده 

راهکار مدیریت توزیع و پخش نمودار

افزایش بهره‌وری

بینش‌های حاصل از تحلیل داده‌ها و به اشتراک گذاری آن با ذینفعان در سازمان جهت تصمیم گیری صحیح یک ضرورت محسوب می‌شود. چنین رویکردی علاوه بر افزایش شفافیت، به مدیریت بهتر فرایند، افزایش کیفیت عملیات، ساده‌سازی فرایندها و افزایش کارایی کمک قابل توجهی خواهد کرد.

رصد عملکردها

رفع ناکارآمدی‌ها و اطمینان از رعایت استانداردها با رصد متریک‌ها و شاخص‌ها در زنجیره‌ی تامین امکان پذیر خواهد بود. با راهکار تحلیلی نمودار در حوزه‌ی لجستیک و توزیع مدیران قادرند، بینش‌های حاصل از داده‌ها را به نتایج قابل اجرا تبدیل کنند. برای مثال تحویل به موقع کالاها توسط رانندگان، جلوگیری از اتلاف وقت و پایبندی به برنامه زمانی مواردی است که برای سرپرست‌های فروش اهمیت بسیاری دارد. داده‌ها امکان رصد عملکرد و مدیریت صحیح آنها را فراهم می‌سازند ضمن آن که ضعف عملکردها و انجام اقدامات اصلاحی برای رفع آنها را نیز ممکن خواهند ساخت.

بهینه‌سازی مسیرها

به کمک راهکار توزیع و لجستیک نمودار و با در اختیار داشتن داده‌های در لحظه و یکپارچه مانند موقعیت جغرافیایی، برنامه‌ی ناوگان حمل و نقل و پرسنل می توان بهینه‌ترین مسیرها و زمان تحویل را تعیین نمود. دید جامع و کامل حاصل از این راهکار به افزایش سرعت تحویل سفارش‌ها و رصد لحظه‌ای آنها کمک کرده و در نتیجه ضمن بهبود خدمات، وفاداری مشتریان نیز افزایش خواهد یافت.

هوش تجاری در زنجیره تامین

با داشبوردهای تحلیلی راهکار توزیع و لجستیک نمودار می‌توانید تمام داده‌های سازمان خود را به صورت یکپارچه مدیریت نموده و در قالب داشبوردهای تعاملی در لحظه مشاهده نمایید. با بهره‌گیری از چنین رویکردی کسب و کارها امکان مدیریت تمامی عملیات سازمان خود را به روشی موثر خواهند داشت، تغییرات و نوسانات را رصد کرده و تمامی فرصت‌های بالقوه را جهت پیشرفت کسب و کار خود شناسایی خواهند کرد.

با ما بیشتر آشنا شوید:

چرا نمودار ؟

ده دلیل برای انتخاب هوش تجاری نمودار

رادار

پلتفرم مدیریت داده رادار ، مدیریت داشبوردهای Power BI ، به سرعت و به سادگی

پایگاه دانش

جدیدترین مقالات در حوزه های هوش تجاری ، علم داده و هوش مصنوعی
اسکرول به بالا