رسالت نمودار

نمودار با استفاده از تحلیل و مصورسازی اطلاعات، سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا تسلط بیشتری بر وضعیت کسب و کار خود پیدا کنند و درنهایت تصمیم‌های هوشمندانه‌تری اتخاذ نمایند. در همین راستا تلاش نمودار دائما بر این است تا از تازه‌ترین تکنولوژی‌ها، روش‌ها، ابزارها و مفاهیم مرتبط با تحلیل اطلاعات (هوش تجاری، علم داده، هوش مصنوعی) استفاده کند که این مهم تاکنون با داشتن تیم جوان، پویا و متخصص میسر شده است. نمودار با توجه به تجربیات گسترده در این حوزه با سازمان‌های مختلف، یک پلتفرم تحلیلی مدیریت داده طراحی کرده‌ تا سازمان‌های بزرگ و کوچک با استفاده از آن دغدغه تحلیل اطلاعات را در سازمان خود برای همیشه حل نمایند و حداکثر استفاده و بهره‌وری را از داده‌های خود داشته باشند.

تاریخچه شرکت

مجموعه نمودار به صورت غیر رسمی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ با تیمی از متخصصین در حوزه هوش تجاری، علم داده و مصورسازی داده آغاز کرد. شرکت هوشمند تجارت نمودار در سال ۱۳۹۸ به صورت رسمی آغاز به کار کرد. این مجموعه از سال ۱۳۹۹ به عنوان شرکت دانش بنیان به فعالیت خود ادامه می دهد.

نمودار - مرجع تخصصی هوش کسب و کار

خدمات نمودار

حیطه اصلی فعالیت این شرکت، ارائه راهکارها و سامانه های تحلیلی مبتنی بر هوش تجاری است. از این رو برای صنایع و حوزه های مختلف راهکارهای متناسبی را ارائه می دهد.

چه شرکت هایی از سامانه تحلیلی نمودار استفاده می کنند؟

به اشتراک بگذارید: