درباره ما

نمودار متشکل از تیم متخصصین تحلیل داده است که با هدف افزایش بهره وری سازمان‌ها از طریق ارائه راهکارهای هوش تجاری گرد هم آمده اند. نموداری ها از سال ۱۳۹۴ به صورت غیر رسمی شروع به فعالیت نمودند که با روند رو به رشد مجموعه و توسعه فعالیت ها و خدمات، فعالیت رسمی شرکت در سال ۱۳۹۸ شروع شد. نمودار در تمام دوره فعالیت خود، به سازمان های همکار به دید شریک استراتژیک خود نگاه کرده و تلاش نموده رویکرد بلند مدت خود در همکاری با این شرکای استراتژیک را با ارائه خدمات شایسته عینیت ببخشد. شرکت هوشمند تجارت نمودار با تکیه بر تجربیات ارزشمند و گسترده در این حوزه و با اشراف عملیاتی نسبت به چالش های پیش رو در زمینه‌ی تحلیل داده‌ها در ایران، اقدام به طراحی یک پلتفرم بومی تحلیلی مدیریت داده نموده‌است که پاسخگوی دغدغه‌های توسعه دهندگان و کاربران هوش تجاری می‌باشد.

نمودار متشکل از تیم متخصصین تحلیل داده است که با هدف افزایش بهره وری سازمان‌ها از طریق ارائه راهکارهای هوش تجاری گرد هم آمده اند. نموداری ها از سال ۱۳۹۴ به صورت غیر رسمی شروع به فعالیت نمودند که با روند رو به رشد مجموعه و توسعه فعالیت ها و خدمات، فعالیت رسمی شرکت در سال ۱۳۹۸ شروع شد. نمودار در تمام دوره فعالیت خود، به سازمان های همکار به دید شریک استراتژیک خود نگاه کرده و تلاش نموده رویکرد بلند مدت خود در همکاری با این شرکای استراتژیک را با ارائه خدمات شایسته عینیت ببخشد. شرکت هوشمند تجارت نمودار با تکیه بر تجربیات ارزشمند و گسترده در این حوزه و با اشراف عملیاتی نسبت به چالش های پیش رو در زمینه‌ی تحلیل داده‌ها در ایران، اقدام به طراحی یک پلتفرم بومی تحلیلی مدیریت داده نموده‌است که پاسخگوی دغدغه‌های توسعه دهندگان و کاربران هوش تجاری می‌باشد.

چشم انداز شرکت نمودار ارتقای فرهنگ داده محوری در سازمان‌ها و ارائه‌ی خدماتی با استانداردهای جهانی می‌باشد

کار داده با ما، تجارت با شما

ما در عصر فرایندهای تخصصی زندگی می کنیم و فرصت کار با متخصصان در یک زمینه خاص بیشترین سود را برای کسب و کارها به همراه دارد. به همین دلیل بسیار مهم است که سازمان ها با تمرکز بر روی اهداف تجاری، منابع خود را در راستای اجرای موثر استراتژی ها اختصاص دهند. پیاده سازی و مدیریت ساز و کار های هوش تجاری، یکی از نیازهای زیر ساختی توسعه کسب و کار امروز در راستای خلق ارزش از معدن داده های سازمان است؛ که با توجه به سرعت روزآمدی این شاخه، نیازمند تخصص و تجربه خاص خود است؛ رسالت راهکارهای هوش تجاری نمودار رفع نیازهای حوزه های مختلف تحلیل داده و ارائه راهکارهای مرتبط، با هدف افزایش بهره وری است تا شرکای استراتژیک نمودار بتوانند انرژی خود را بر فعالیت های هسته‌ای کسب و کار متمرکز کنند.

دستاوردها

  • ۸ سال سابقه‌ی تخصصی متمرکز بر راهکارهای مدیریت داده در حوزه‌ی هوش تجاری
  • اولین و تنها گروه بومی ساز Power BI به صورت یکپارچه
  • تجربه پیاده سازی در سطح بین المللی
  • برنده‌ی مسابقات جهانی علم داده
  • معتمد برندهای معتبر و محبوب
  • رویکرد بی‌طرفانه نسبت به نرم افزارهای موجود
  • رویکرد همکاری بلند مدت

ماموریت نمودار ​

ما در نمودار آماده ارائه طیف گسترده ای از خدمات با محوریت بهره گیری از داده‌ها و متمرکز بر پیاده سازی راهکارهای هوش تجاری جهت ایجاد درک عمیق‌تر از وضعیت و افزایش سرعت و دقت تصمیم گیری در سازمان ها هستیم. ما در نمودار به خلق ارزش از داده ها باور داریم و خود را متعهد به کسب دانش روز و استفاده از بروز ترین تکنولوژی های حوزه هوش تجاری می دانیم. ما در تلاشیم فرهنگ داده محوری را در سازمان ها با ارائه خدماتی در سطح جهانی نهادینه کنیم و در همین راستا افق دید خود را به بازارهای بین المللی گسترش داده ایم. آنچه نمودار را متمایز می کند، تعهد ما به تمرکز در حوزه تحلیل داده است، تمام فعالیت های نمودار به توسعه و بهبود مستمر در مسیر خلق ارزش از داده ها معطوف شده است؛ ما همیشه منتظر صورت مساله‌ها و چالش‌های جدید در این حوزه هستیم. نگاه تیم متخصصین داده نمودار به توسعه فرهنگ داده محوری، محدود به حوزه عملیات نبوده و نموداری‌ها همواره بر انتقال تجربه و گسترش دانش در این حوزه اهتمام ورزیده اند، آکادمی نمودار خود گواهی بر این مدعاست.

scroll up
نیاز به مشاوره دارید؟

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.