داشبوردهای مدیریتی تخصصی

راهکارهای چابک هوش تجاری نمودار در قالب داشبوردهای مدیریتی و بر بستر پلتفرم هوش تجاری مایکروسافت ( SQL Server، Power BI) و پلتفرم مدیریت داده رادار 360، تمام داده‌های مربوط به هر فرآیند و دپارتمان را به صورت یک‌پارچه با هدف افزایش بهره‌وری جمع‌آوری می‌کند. این داشبوردهای مدیریتی، با رویکردی نظارتی طراحی شده‌اند و به نیازهای هر کسب‌وکار، پاسخی تخصصی می‌دهند.

جمع‌آوری داده‌های پراکنده در کنار یکدیگر با چینش هوشمندانه شاخص‌های کلیدی، امکان شناخت الگوها و پیش‌بینی آن‌ها را فراهم می‌کند، عارضه‌یابی در فرآیندها را سرعت می‌بخشد و امکان بهینه‌سازی مستمر را ایجاد می‌کند.

دسترسی به درست‌ترین اطلاعات در کوتاه‌ترین زمان، به شما امکان پایش اطلاعات کلیدی از پایین‌ترین سطح تا بالاترین سطح را می‌دهد و مرجع واحدی از واقعیت برای سازمان شما می‌سازد که به شما امکان تصمیم‌گیری چابک و هدفمند در لحظه را می‌دهد.

راهکار چابک هوش تجاری نمودار، یک راهکار تخصصی برای کسب‌وکار شماست که می‌تواند به همه نیازهای شما در جمع‌آوری داده و تحلیل آن، پاسخی هوشمندانه و داده‌محور بدهد.

در کدام فرآیندها به دنبال بهره‌وری از داده‌های خود هستید؟

با یکپارچه‌سازی داده‌های خود در داشبوردهای تخصصی نمودار، می‌توانید نقاط ضعف و قدرت خود را بشناسید، فرآیندهای کاری خود را بهینه کنید و یک پیش‌بینی دقیق از آینده داشته باشید.

استخراج ارزش از معدن داده‌های شما

هوش تجاری نمودار به شما کمک می‌کند که به قدرت داده‌های خود پی ببرید.

در کدام کسب‌وکار به دنبال بهره‌وری از داده‌های خود هستید؟

راهکارهای تخصصی نمودار در هر صنعت، دقیقا منطبق با نیازهای کسب‌وکار طراحی شده است. شاخص‌های کلیدی عملکرد، شیوه مصورسازی داده‌ها، قابلیت اتصال دیتاسنترهای مختلف، داشبوردها و گزارش‌های هوشمند در لحظه، همه نیازهای مدیران را در تحلیل و استفاده از داده‌های ارزشمند یک سازمان، مرتفع می‌کند.

مزیت داشبوردهای تخصصی نمودار نسبت به پیاده‌سازی از صفر

داشبوردهای تخصصی نمودار، زاده تجربیات متعدد تیم نمودار در اجرای پروژه‌های هوش تجاری هستند و به نوعی خلق شده‌اند تا سازمان‌ها را در گام اول مسیر هوشمند شدن یاری کنند. سرعت پیاده‌سازی بالا، ،ایجاد دید و شناخت نسبت به ماهیت و ساز و کار هوش تجاری در واحدهای مختلف عملیاتی، ارائه شاخص‌های استاندارد با شناسنامه مرتبط و هزینه نگهداری پایین از اهم مواردی است که ناب را نسبت به سایر رویکردهای پیاده‌سازی متمایز می‌کند.

این درحالی است که با توجه به سرعت بالای پیش‌رفت بسترهای هوش تجاری و لزوم نگاه تخصصی به این حوزه، مسائلی در مسیر پیاده‌سازی پروژه‌های هوش تجاری در سازمان‌ها وجود دارد که دست‌یابی به یک نقطه عملیاتی قابل اتکا را با چالش مواجه می‌کند.

 

 

تفاوت‌های کلیدی ناب با رویکرد توسعه پایه‌ای هوش تجاری

رویکرد پیاده‌سازی پایه راهکارهای ناب
سرعت پیاده‌سازی پایین و وابسته به فرایند استخراج و تحلیل اطلاعات بالا و با قابلیت پیاده‌سازی هر راهکار طی 7 روز کاری
هزینه نگهداری به واسطه نیاز به نیروی انسانی متخصص بالا پشتیبانی تیم نمودار
مدیریت تغییرات وابسته به زیرساخت اطلاعاتی قابلیت تطابق با هر زیرساخت و تغییرات احتمالی
کشف روش بهینه نیازمند صرف هزینه و زمان تست جهت دست‌یابی به آن معماری مدرن آزمایش شده در سطح سازمان‌های متعدد
استخراج شاخص نیازمند ارائه الگو از طرف هر واحد عملیاتی و اصلاح با مکانیزم بازخورد پکیج شاخص‌های استاندارد در هر حوزه به همراه شناسنامه
وابستگی به نیروی انسانی دارد ندارد
scroll up
نیاز به مشاوره دارید؟

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.