نمودار

راهکار تخصصی شرکت‌های هولدینگ و سرمایه‌گذاری
کنترل بهره‌وری شرکت‌های زیر مجموعه
درخواست دموی رایگان

 برنامه ریزی و کنترل صحیح شرکت‌های زیر مجموعه در ساختار شرکت‌های هلدینگی و حصول اطمینان از حرکت آنها در راستای استراتژی‌ها و اهداف کلی مجموعه از اهمیت زیادی برخوردار است. پر واضح است که شرکت‌های سرمایه‌گذاری به واسطه‌ی همکاری و فعالیت در سطح چندین شرکت زیر مجموعه با حجم زیادی از داده‌های پراکنده و فرایندهای پیچیده سرو کار دارند و به تبع آن این امر چالش‌های بسیاری نیز به دنبال خواهد داشت.

مدیریت و استفاده از چنین داده‌هایی مستلزم صرف وقت و هزینه‌های بالایی می‌باشد. بنابراین نیاز به سیستمی که با جمع آوری و یکپارچه سازی این داده ها، امکان تهیه‌ی گزارش‌های تحلیلی را در کمترین زمان امکان پذیر سازد، امری ضروری به نظر می‌رسد.

ارزیابی بهتر عملکرد
شرکت‌های زیرمجموعه
افزایش کارایی و بهره‌وری کل سازمان
مدیریت بهینه‌ی گردش‌های مالی
شرکت‌های زیر مجموعه

چالش‌های شرکت‌های هولدینگ و سرمایه‌گذاری در حوزه‌ی مدیریت داده

  • استفاده از ابزارهای ناکارآمد: بسیاری از شرکت‌ها هم چنان از ابزارهایی مانند اکسل به منظور گزارش گیری استفاده می‌کنند که این امر نه تنها سبب ایجاد سیلوهای داده می‌گردد، بلکه به دلیل خطاهای احتمالی کاربران، خطر تصمیم گیری نادرست را افزایش می‌دهد.
  • فقدان تخصص در زمینه‌ی تحلیل داده: عدم مهارت کافی و تخصص در میان کارکنان چالشی است که عموما سازمان‌های این چنینی در زمینه‌ی تحلیل داده با آن رو به رو هستند.
  • وجود داده‌های متناقض: اغلب شرکت‌ها استراتژی‌های متفاوتی در خصوص جمع آوری داده‌ها اتخاذ می‌کنند که این امر خود سبب ایجاد مغایرت میان داده‌ها می‌گردد و اصلاح آنها زمان و هزینه‌ی زیادی می‌طلبد. 

راهکار هوش تجاری نمودار برای شرکت‌های سرمایه‌گذاری و هولدینگ، اطلاعات پراکنده‌ی درون سازمان را منابع مختلف و متنوع، جمع آوری و پالایش نموده و با به تصویر کشیدن آنها در قالب داشبوردهای تعاملی، امکان دسترسی به اطلاعات به روز شده‌ی کسب و کار را در هر زمان و مکانی خواهد داد.

با ما بیشتر آشنا شوید:

رادار

ابزار هوش تجاری و مدیریت داده

خدمات مشاوره و آموزش

داده های خود را به بینش های معنادار و عملی تبدیل کنید.

بلاگ

آخرین مقالات در حوزه های هوش تجاری ، هوش مصنوعی و علم داده
اسکرول به بالا