هوش تجاری به سبک نمودار

پیاده سازی چابک هوش تجاری بر بستر پلتفرم نمودار

امروزه الزام استفاده از هوش تجاری در سازمان ها به یک امر بدیهی تبدیل شده است و اکثر مدیران خبره، هوش تجاری را ابزار کلیدی و اصلی در فرایند تصمیم گیری و تحلیل وضعیت موجود می‌دانند.

محوریت اصلی تمرکز تیم نمودار برای پیاده سازی سیستم های هوش تجاری در سازمان‌ها، حل مسائلی در حوزه کسب و کارست که پاسخ شفاف، دقیق و قابل اعتماد برای آن ها وجود ندارد. در معماری هوش تجاری پیاده سازی شده با نگاه نمودار، طراحی بر پایه یک انبار داده قابل توسعه صورت می پذیرد، چون ما بر این باوریم که پیاده سازی هوش تجاری، یک پروژه نیست، شروع یک سرمایه گذاری است و طبعا در طول دوره بهره برداری، نیاز کاربران به این سیستم بیشتر و شفاف تر خواهد شد، که این موارد باید در مرحله طرح ریزی اولیه در نظر گرفته شود.

ویژگی های هوش تجاری نمودار

ما متعهد به پیاده سازی سریع، توسعه و پشتیبانی مداوم در پروژه های هوش تجاری هستیم و نگاه ما نسبت به نرم افزار های موجود سازمان کاملا بی طرفانه است.

با توجه به گزارش های موسسات معتبر نظیر فارستر و گارتنر پلتفرم پیشرو در زمینه هوش تجاری، پلتفرم مایکروسافت (SQL Server و Power BI) است و با توجه به استقبال کاربران ایرانی از ابزارهای مایکروسافت، تیم نمودار نیز از همین ابزار جهت پیاده سازی بستر هوش تجاری استفاده می کند. استفاده از این پلتفرم به کارفرما ان امکان را می دهد تا در صورت لزوم، صرفا با جذب نیروی متخصص، توسعه هوش تجاری را به صورت داخلی به سادگی ادامه دهد.

بدیهی است ابزارهای مایکروسافت با یک نگاه بین المللی طراحی شده اند و متاسفانه نیازهای کاربران ایرانی تحت تاثیر شرایط موجود در تعاملات بین المللی، نادیده گرفته شده که این باعث شده برخی امکانات برای کاربران ایرانی لحاظ نشود. به همین روی، تیم نمودار یک پلتقرم تخصصی مدیریت داده با امکان نمایش و مدیریت داشبوردهای پاور بی ای طراحی کرده است تا علاوه بر رفع چالش های کاربران ایرانی امکانات کاربردی ارزنده ای به آن اضافه کند.

طبعا با توجه به تجارب عدیده تیم نمودار در پیاده سازی موفق هوش تجاری با نرخ موفقیت 93 درصد و همچنین تجربه طراحی و پیاده سازی داشبوردهای پاور بی ای مورد تایید مایکروسافت، تمام هم و غم نمودار، حفظ و بالا بردن استانداردهای مجموعه ارایه خدمات هوش تجاری به سازمان ها در بالاترین سطح کیفیت می باشد.

همچنین، تیم نمودار، با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در پیاده سازی بستر های هوش تجاری، اقدام به طراحی داشبوردهای فرایند محور تخصصی، منطبق با الگوی عملکردی حوزه های مختلف صنعت، نظیر پخش مویرگی، خرده فروشی، تولید، بازرگانی و هلدینگ نموده است، به نحوی که روند پیاده سازی با استفاده از این الگو ها در سریع ترین حالت ممکن پیش رفته و نیازی به توسعه بستر از سطح صفر نباشد.

استخراج ارزش از معدن داده‌های شما

هوش تجاری نمودار به شما کمک می‌کند که به قدرت داده‌های خود پی ببرید.

امکانات هوش تجاری نمودار:

در پیاده سازی هوش تجاری، تمامی امکانات پلتفرم مایکروسافت (SQL Server و Power BI) در دسترس می باشد. داشبوردها و گزارش هایی نهایی نیز در پلتفرم نمودار 360 نمایش داده می شوند تا کاربران ایرانی احساس بهتری در تجربه کاربری این پلتفرم داشته باشند.

 1. پیاده سازی دیتابیس تحلیلی مبتنی بر SSAS با تضمین بالاترین سرعت پردازش
 2. رابط کاربری بومی سازی شده پاور بی ای در پلتفرم نمودار 360
 3. قابلیت تنظیم سطوح دسترسی یکپارچه در سطح داشبورد و داده‌ها
 4. قابلیت مدیریت تنظیم دسترسی به صورت لاگین دو مرحله‌ای
 5. امکان نمایش داشبوردها در موبایل
 6. امکان پایش اطلاعات در نقشه های جغرافیایی
 7. قابلیت استخراج اطلاعات از تمامی نرم افزارهای مالی نظیر SAP، راهکاران، رایورز و…
 8. قابلیت تنظیم هشدار روی شاخص ها در صورت عبور از آستانه‌ها
 9. قابلیت ارسال گزارش اتوماتیک برای افراد خاص
 10. قابلیت گزارش سازی آسان بر بستر وب
 11. قابلیت استفاده از دوربین های مبتنی بر هوش مصنوعی
 12. قابلیت ساخت فرم برای جمع آوری اطلاعات غیر سیستمی
 13. امکان گرفتن خروجی گزارش در فرمت های مختلف از جمله Office،pdf،TML،csv،XML  و غیره
 14. مستند سازی شاخص های کلیدی عملکرد سازمان
 15. قابلیت ذخیره لاگ عملیاتی کاربران
 16. با تایید امنیتی سازمان افتا
scroll up
نیاز به مشاوره دارید؟

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.