راهکار منابع انسانی

با تصمیم گیری داده محور بهترین افراد رو برای سازمان خود جذب کنید

چگونه راهکار منابع انسانی نمودار به شما کمک میکند؟

Human resource


منابع انسانی همواره باید از وضعیت کارمندان فعلی مطلع باشد و همواره نیاز به استخدام نیروهای جدید در سازمان را بررسی نماید. از طرفی برای ارتقای کارمندان فعلی سازمان نیز باید برنامه‌ریزی شود. جهت ارتقا و بهبود عملکرد کارمندان فعلی سازمان می‌توان برای آن‌ها دوره‌های آموزشی برگزار نمود و یا حقوق آن‌ها را افزایش داد.
تعدیل هزینه‌های مربوط به نیروی انسانی به راحتی صورت نمی‌پذیرد. با توجه به افزایش حجم داده‌ها و استفاده از تکنیک‌های مختلف تحلیل داده، متخصصین منابع انسانی کشف می‌کنند که هزینه‌ها برای چه بخشی و به چه دلیلی صرف شده اند. علاوه بر تعدیل هزینه‌ها، راهکار منابع انسانی نمودار باعث بهبود و ارتقای سایر جنبه‌ها نیز می‌شود. همانطور که می‌دانید استخدام، آموزش و برکناری کارمندان تاثیر به سزایی در عملکرد کلی سازمان دارد. بنابراین این فرایندها می‌بایست به درستی انجام شود
.

چالش‌های منابع انسانی

در رویکرد سنتی مدیریت منابع انسانی، تصمیم‌گیری‌ها بر مبنای داده‌ها و اطلاعات کیفی اتخاذ می‌شدند. اما امروزه‌ در سازمان‌ها توسط سیستم‌های مختلف هر روز داده‌های کمی بیشتری تولید می شود. مدیریت و استفاده از این داده‌ها و تبدیل آن ها به اطلاعات ارزشمند با روش‌های سنتی، غیر ممکن و یا کاری بسیار زمان‌گیر و هزینه‌بر می‌باشد. مهم‌ترین سرمایه هر سازمان، نیروی انسانی می‌باشد. بنابراین بخش منابع انسانی از مهم‌ترین بخش‌های سازمان است که مسئولیت‌های زیادی از جمله، استخدام، آموزش، تعیین طرح‌های تشویقی، برکنار کردن افراد و … را بر عهده دارد. در صورتیکه منابع انسانی در هرکدام از زمینه‌های کاری خود ضعیف عمل کند، سازمان متحمل هزینه‌ها بسیار زیادی خواهد شد. بنابراین با توجه به سرعت رشد و پیشرفت تکنولوژی و حجم زیاد داده‌ها لازم است در حوزه منابع انسانی نیز از رویکرد‌ها و تکنیک‌های نوین علم داده و هوش تجاری بهره برد تا بهترین تحلیل‌ها و تصمیم‌گیری‌ها حاصل شود.

HR Challenges

مزیت راهکار تحلیلی و هوش تجاری نمودار

استفاده از قدرتمندترین ابزارها و تکنولوژی ها در حوزه علم داده، هوش کسب و کار و تحلیل اطلاعات

بهره گیری از زبده ترین متخصصین در حوزه هوش کسب و کار و علم داده

شناسایی دقیق دغدغه‌های کسب و کارهای متفاوت

ارائه راهکار ( نه سیستم گزارش گیری!!!) متناسب با کسب و کارها

افزایش بهره وری و عملکرد سازمان ها

امکان استخراج اطلاعات از انواع سیستم‌های عملیاتی مانند همکاران، ورانگر، ویژن و ...

یکپارچه و پاکسازی اطلاعات پراکنده درون سازمان با هر سیستم OLTP

پیاده‌سازی سریع تر هوش کسب و کار در سازمان

دسترسی اطلاعات در هر زمان و هر مکان

تحلیل حوزه های مختلف نظیر فروش، لجستیک و انبار، مالی و تحلیل های خرید و تامین با در نظر گرفتن شاخص‌های کلیدی عملکرد

درخواست دمو

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما جهت ارائه دمو نرم افزار با شما تماس خواهند گرفت.
تماس با ما
به اشتراک بگذارید: