نمودار

داشبوردهای مدیریتی

داستان پنهان در داده‌هایتان را کشف کنید!​

ارائه‌ی داشبوردهای تعاملی و مصورسازی صحیح دیتا، علاوه بر کمک به تصمیم گیری سریع و دقیق، به نهادینه سازی فرهنگ داده محوری در سازمان‌ها کمک شایانی خواهد کرد.

مصورسازی داده‌ها
با داشبوردهای تعاملی و خلاقانه بینش‌های نفهته در داده‌ها را کشف کنید.
دسترسی لحظه‌ای به گزارش‌ها
عملکردها و فرایندهای مختلف سازمان را در لحظه
رصد کنید.
کاهش هزینه‌ها
هزینه‌های پیاده سازی و نگهداری هوش تجاری را با قیمتی مناسب کاهش دهید.

داشبورد مدیریتی چیست؟

داشبورد مدیریتی ابزار گزارش گیری است که نمایش بصری از شاخص‌های کلیدی عملکرد سازمانی، متریک‌ها و داده‌ها ارائه می‌دهد. هدف داشبوردهای مدیریتی، ارائه‌ی دیدی جامع از تمام واحدها و بخش‌های کسب و کار در یک نگاه به مدیران می‌باشد.

یک داشبورد مدیریتی ابزاری قدرتمند برای مدیران امروزی می‌باشد. این داشبوردها در صورت طراحی صحیح می‌توانند داده‌های پیچیده را به بخش‌های کوچک‌تر قابل فهم خلاصه کرده و منجر به اقداماتی در راستای بهبود کسب و کار خواهند شد.

با داشبوردهای مدیریتی نمودار بهترین داستان را برای کسب و کار خود روایت کنید!

داشبوردهای تعاملی هوش تجاری محیط کاربری آسانی را برای شما فراهم می‌سازند.

داشبوردهای مدیریتی داشبورد مدیریتی داشبورد هوش تجاری داشبوردهای نمودار داشبوردهای هوش تجاری نمودار

   کاربری آسان

داشبوردهای هوش تجاری نمودار به شما امکان دسترسی آسان به تمام شاخص‌هایی را می‌دهد که برای آگاهی از وضعیت کسب و کار خود و واکنش به چالش‌ها نیاز دارید. ضمن اینکه می‌توانید این داشبوردها را در محیطی امن با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. قابلیت‌هایی مانند Drag & Drop، فیلتر و … در این داشبوردها کاربران غیرفنی را قادر می‌سازد تا داده‌ها را مصور و تجزیه و تحلیل نمایند. همچنین نیازی به مهارت‌های طراحی تجربه‌ی کاربری (UX) یا کدنویسی و علم داده نخواهید داشت. 

جمع آوری و نمایش داده‌ها در لحظه و افزایش سرعت تصمیم گیری

در صورتی که داده‌های شما در پلتفرم‌های مختلف ذخیره شده باشند، در اختیار داشتن تصویری جامع و کامل بر مبنای این داده‌های پراکنده دشوار خواهد بود. علاوه بر آن، بررسی این منابع زمان و انرژی زیادی می‌طلبد. با داشبوردهای هوش تجاری نمودار در کمترین زمان و بدون نیاز به مهارت‌های خاص می‌توانید به سرعت شاخص‌ها را مصور نموده و آنها را با سایر همکاران خود به اشتراک بگذارید. داستان پردازی با داده‌ها یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها در هوش تجاری محسوب می‌شود. داشبوردهای تعاملی نمودار این امکان را به شما خواهد داد که داستان داده‌های خود را بسازید. 

پاسخ به سوالات پرتکرار

داشبوردهای هوش تجاری امکان نمایش داده‌ها و کاوش و بررسی آنها را جهت کشف روندها در اختیار کاربران قرار می‌دهند. این داشبوردها به عنوان ابزاری قدرتمند بینش‌های مفیدی در اختیار شما قرار می‌دهند که بر مبنای آنها می‌توانید تصمیم‌های داده محور بگیرید.

  • داشبوردها عموما بر خلاصه سازی و سهولت برداشت از داده‌ها تمرکز دارند.
  • داشبوردها معمولا بصری هستند و از ویژوال‌های مختلف جهت مصورسازی استفاده می‌کنند. در حالی که گزارش‌ها معمولا از جداول استفاده می‌کنند.
  • داشبوردها بر شاخص‌های تحلیلی و شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPIها) تمرکز دارند.
  • داشبوردها عموما تحت وب هستند و قدرت تعامل بالایی دارند.
  • داشبوردها در یک نگاه بینش‌های عملی ارائه می‌دهند. در حالی که گزارش‌ها داده‌های مورد استفاده برای استخراج این بینش‌ها را شرح می‌دهند.
  • داشبوردها برای استخراج بینش‌ها و تصمیم گیری‌های استراتژیک استفاده می‌شوند. در حالی که گزارش‌ها برای ردیابی داده‌ها و فرایندهای عملیاتی به کار می‌روند.
  • داشبوردهای BI به شناسایی و مصورسازی روند داده‌ها کمک می کنند و به کاربران اجازه می‌دهند داستان پنهان در داده‌های خود را کشف کنند.
  • داشبوردهای BI، شاخص‌های کلیدی عملکرد کسب و کار شما را به صورت آنی مصور می‌سازند و بینش‌های عملی را برای تصمیم گیرندگان ارائه می‌دهند.
  • داشبوردهای BI دیدی جامع از وضعیت یک سازمان یا استراتژی کسب و کار ارائه می‌دهند.
  • داشبوردهای BI به تصمیم گیرندگان کمک می‌کنند تا فرصت‌های بازار و مشکلات و چالش‌ها را به سرعت شناسایی کنند.

کسب اطلاعات بیشتر؟

جهت آگاهی از ویژگی‌های داشبوردها، درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

لینک‌های مفید

رادار

ابزار هوش تجاری و مدیریت داده

خدمات مشاوره و آموزش

داده‌های خود را به بینش‌های معنادار و عملی تبدیل کنید.

بلاگ

تازه‌ترین مقالات در حوزه‌های هوش تجاری، هوش مصنوعی و علم داده
اسکرول به بالا