covid-19
داشبورد وضعیت COVID-19 در جهان
سه شنبه, ۱۰ تیر , ۱۳۹۹

همانطور که می دانید مدت هاست که جهان با کووید ۱۹ دست و پنجه نرم می‌کند. این بیماری در قسمت های مختلف دنیا هر روز وضعیت جدیدی را نسبت به قبل پیدا می‌کند. در این میان خوب است که آمار covid 19 را به صورت به روز بتوانیم مشاهده کنیم.

قبلا  در این مقاله در مورد آمار کووید ۱۹ در ایران صحبت کردیم و داشبوردی از وضعیت به روز کرونا در ایران در این مقاله قرار دادیم. حال در این مقاله  شما می توانید داشبورد به روز وضعیت کرونا ویروس در کشورهای مختلف دنیا را ببینید.

در این گزارش وضعیت مبتلایان، بیماران و افرادی که به دلیل ابتلا به این ویروس فوت کرده اند، قابل مشاهده است. با اعمال فیلترهای مختلف، وضعیت این بیماری در کشورهای مختلف را می توان بررسی کرد. این گزارش به صورت روزانه به روز رسانی می‌شود.

شما میتوانید بازه های زمانی مختلف را برای این گزارش تنظیم کنید. همچنین اگر می خواهید وضعیت این ویروس را در کشورهای مختلف مشاهده و بررسی کنید، کافی است کشورهای مورد نظر خود را انتخاب کنید و به مقایسه وضعیت بپردازید. از طرفی روند (trend) این بیماری از بازه زمانی موردنظر قابل مشاهده می باشد.

اگر در مورد این داشبورد، سوال و یا نظری دارید، در قسمت نظرات مطرح کنید.

نام نویسنده:
به اشتراک بگذارید:
نمودار
مرجع رسمی هوش تجاری و علم داده | نمودار اولین مرجع تخصصی Power BI
مقالات مرتبط
داشبوردهای نمونه با پاور بی آی
داشبوردهای نمونه
با توجه به تنوع زیاد ویژوال‌های پاور بی آی و قدرت بالای مصورسازی آن می‌توانیم اطلاعات مهم کسب وکار خود را در یک نگاه مشاهده کنیم. در این مطلب تعدادی داشبورد نمونه که در power bi  طراحی شده اند را قرار داده ابم. Upstream Oil and Gas BE Digital Solutions - Call-Center Insights Arsenal 2018/2019 [...]
گروه بندی ویژوال ها در power bi
گروه بندی ویژوال ها

در آپدیت های اخیر قابلیتی به پاور بی آی اضافه شده است که بواسطه آن می توانید ویژوال های منتخب خود را در یک گروه قرار دهید. حسن اصلی این کار این است که برخی از تنظیمات مورد نظر خود را می توان بر روی همه آن ها اعمال کرد. برای شروع گزارشی ایجاد کرده […]

نظرات