Text Wrapper
Text Wrapper | Power BI Custom visual
یکشنبه, ۱ تیر , ۱۳۹۹

کاستوم ویژوالی که امروز می خواهیم معرفی کنیم، بیشتر مخصوص افرادی است که در داشبورد های خود به شکل قابل توجهی از متن استفاده می کنند.

اگر در حالت عادی بخواهید Text ها را نمایش دهید، چیزی شبیه به شکل زیر خواهد شد.

 

Text Wrapper

 

مشاهده می کنید که متن های طولانی مشکل واضحی دارند. اینکه بخشی از آن ها بصورت ۳نقطه نمایش داده می شود و برای فهمیدن آن ها حتما باید ماوس را روی متن ببرید.

به همین منظور می خواهیم از text wrapper by maq software استفاده کنیم که وظیفه آن بسته بندی کردن کامل متون در محیط مورد نظر است.

همچنین اگر با اضافه کردن کاستوم ویژوال به پاور بی آی آشنایی لازم را ندارید می توانید از لینک استفاده کنید.

بعد از اینکه ویژوال را Import کردید، تنها نیاز است که متنی طولانی داشته باشید. زیرا که تنظیمات آن پیچیده نیست.

شما می توانید رنگ، سایز و شکل متن را تغییر دهید. همینطور این امکان وجود دارد تا مانند شکل زیر نوشته ای ثابت را آنطور که می خواهید به متن اضافه کنید.

 

 

Text Wrapper

 

 

در نهایت حالتی مانند تصویر زیر خواهید داشت که با استفاده از text wrapper by maq software متن بصورت کامل نمایش داده می شود.

 

Text Wrapper

 

اگر هنگام پیاده سازی با مشکل مواجه شدید، می توانید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نام نویسنده:
به اشتراک بگذارید:
نمودار
مرجع رسمی هوش تجاری و علم داده | نمودار اولین مرجع تخصصی Power BI
مقالات مرتبط
بررسی power bi desktop
بررسی Power BI Desktop

Power BI Desktop یکی از ابزار های سرویس Power BI می باشد که می توان از آن به عنوان یک ابزار فوق العاده قوی با کاربری آسان برای تحلیل اطلاعات استفاده کرد. در این مقاله سرویس های Power BI را به طور کلی بررسی کردیم در اینجا سعی می کنیم قابلیت ها و نحوه استفاده از […]

هوش تجاری
تاثیر هوش تجاری بر افزایش فروش
در هر کسب و کاری متغیرهایی هست مانند محصولات، قیمت، مشتریان و ردیابی داده های فروش که می‌توانند در موفقیت یا شکست شرکت تاثیرگذار باشند. در بازار رقابتی که امروز شاهد آن هستیم، داده های فروش نقش کلیدی در موفقیت سازمان‌ها ایفا می‌کنند. تحلیل مواردی مانند: ردیابی خرید مشتریان پیدا کردن محصولاتی که روند فروش [...]
نظرات