Text Wrapper
Text Wrapper | Power BI Custom visual
یکشنبه, ۱ تیر , ۱۳۹۹

کاستوم ویژوالی که امروز می خواهیم معرفی کنیم، بیشتر مخصوص افرادی است که در داشبورد های خود به شکل قابل توجهی از متن استفاده می کنند.

اگر در حالت عادی بخواهید Text ها را نمایش دهید، چیزی شبیه به شکل زیر خواهد شد.

 

Text Wrapper

 

مشاهده می کنید که متن های طولانی مشکل واضحی دارند. اینکه بخشی از آن ها بصورت ۳نقطه نمایش داده می شود و برای فهمیدن آن ها حتما باید ماوس را روی متن ببرید.

به همین منظور می خواهیم از text wrapper by maq software استفاده کنیم که وظیفه آن بسته بندی کردن کامل متون در محیط مورد نظر است.

همچنین اگر با اضافه کردن کاستوم ویژوال به پاور بی آی آشنایی لازم را ندارید می توانید از لینک استفاده کنید.

بعد از اینکه ویژوال را Import کردید، تنها نیاز است که متنی طولانی داشته باشید. زیرا که تنظیمات آن پیچیده نیست.

شما می توانید رنگ، سایز و شکل متن را تغییر دهید. همینطور این امکان وجود دارد تا مانند شکل زیر نوشته ای ثابت را آنطور که می خواهید به متن اضافه کنید.

 

 

Text Wrapper

 

 

در نهایت حالتی مانند تصویر زیر خواهید داشت که با استفاده از text wrapper by maq software متن بصورت کامل نمایش داده می شود.

 

Text Wrapper

 

اگر هنگام پیاده سازی با مشکل مواجه شدید، می توانید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نام نویسنده:
به اشتراک بگذارید:
نمودار
مرجع رسمی هوش تجاری و علم داده | نمودار اولین مرجع تخصصی Power BI
مقالات مرتبط
count down timer
Count Down Timer

در این مطلب می خواهیم در رابطه با یکی از ساده ترین کاستوم ویژوال های پاور بی آی صحبت کنیم. فرض کنید می خواهید در داشبورد خود نشان دهید چند روز دیگر تا پایان سال باقی مانده است. همچنین این زمان باید بصورت لایو بوده تا هر وقت گزارش را باز کردید تغییر کند. برای […]

chord chart
Chord Chart – Custom Visual
کاستوم ویژوال Chord Chart برای نمایش ارتباط ماتریسی بین داده‌­ها کاربرد دارد. این نمودار برای مقایسه مشترکات در یک دیتاست و میان گروه‌­های مختلف داده مناسب است. نقاط (Nodes) در اطراف دایره قرار دارند و ارتباطات به صورت وتر (chord) دایره که به شکل منحنی و کمان است بین این نقاط مشخص شده‌اند. ویژگی‌های کاستوم [...]
نظرات