Text Wrapper
Text Wrapper | Power BI Custom visual
یکشنبه, ۱ تیر , ۱۳۹۹

کاستوم ویژوالی که امروز می خواهیم معرفی کنیم، بیشتر مخصوص افرادی است که در داشبورد های خود به شکل قابل توجهی از متن استفاده می کنند.

اگر در حالت عادی بخواهید Text ها را نمایش دهید، چیزی شبیه به شکل زیر خواهد شد.

 

Text Wrapper

 

مشاهده می کنید که متن های طولانی مشکل واضحی دارند. اینکه بخشی از آن ها بصورت ۳نقطه نمایش داده می شود و برای فهمیدن آن ها حتما باید ماوس را روی متن ببرید.

به همین منظور می خواهیم از text wrapper by maq software استفاده کنیم که وظیفه آن بسته بندی کردن کامل متون در محیط مورد نظر است.

همچنین اگر با اضافه کردن کاستوم ویژوال به پاور بی آی آشنایی لازم را ندارید می توانید از لینک استفاده کنید.

بعد از اینکه ویژوال را Import کردید، تنها نیاز است که متنی طولانی داشته باشید. زیرا که تنظیمات آن پیچیده نیست.

شما می توانید رنگ، سایز و شکل متن را تغییر دهید. همینطور این امکان وجود دارد تا مانند شکل زیر نوشته ای ثابت را آنطور که می خواهید به متن اضافه کنید.

 

 

Text Wrapper

 

 

در نهایت حالتی مانند تصویر زیر خواهید داشت که با استفاده از text wrapper by maq software متن بصورت کامل نمایش داده می شود.

 

Text Wrapper

 

اگر هنگام پیاده سازی با مشکل مواجه شدید، می توانید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نام نویسنده:
به اشتراک بگذارید:
نمودار
مرجع رسمی هوش تجاری و علم داده | نمودار اولین مرجع تخصصی Power BI
مقالات مرتبط
key performance indicator
شاخص کلیدی عملکرد (KPI) چیست ؟

شاخص کلیدی عملکرد یک مقدار قابل اندازه گیری است که نشان می دهد چگونه یک شرکت در حال دستیابی به اهداف اصلی تجاری است. سازمان ها از KPI ها در چندین سطح استفاده می کنند تا موفقیت خود را در رسیدن به اهداف ارزیابی کنند. KPI های سطح بالا ممکن است روی عملکرد کلی مشاغل […]

power bi desktop تحت وب
Power BI Desktop تحت وب!

Power BI Desktop تحت وب! بعد از انتشار نسخه اولیه Power BI Report Server حالا نوبت به پابلیش شدن داشبورد هایی که به صورت کامل در Power BI Desktop طراحی شده است رسیده!!! در اولین نسخه Power BI Report Server که قبلا در این مقاله به آن پرداختیم، دغدغه ای که وجود داشت این بود که […]

نظرات