Play Axis 
Play Axis 
چهارشنبه, ۲۴ اردیبهشت , ۱۳۹۹

این ویژوال مانند یک اسلایسر داینامیک عمل میکند و بدون نیاز به تعامل کاربر، سایر ویژوال ها را متحرک می­نماید.

یک کاستوم ویژوال عالی برای نمایش گزارشات بدون اینکه نیاز داشته باشید هر بار فیلتر گزارش خود را تغییر دهید.  این ویژگی برای مشاهده روند و الگوی دیتا بسیار کاربردی است، چون تنها با کلیک بر روی Play میتوانید روی تغییرات دیتا متمرکز شوید.

 

Play Axis 

 

این ویژوال نه تنها تنظیمات استاندارد شخصی سازی سایر ویژوال های Power BI را دارد ،  بلکه به شما اجازه میدهد نحوه متحرک نمودن گزارش را نیز تنظیم کنید. که شامل شروع خودکار (Auto Start) و حلقه تکرار (loop) میباشد.

 

Play Axis 

 

همانطور که گفته شد این ویژوال برای درک روند و الگوی دیتا بسیار کاربردی است. همچنین با استفاده از آن میتوانید به جذابیت گزارشتان بیفزایید.

نام نویسنده:
به اشتراک بگذارید:
نمودار
مرجع رسمی هوش تجاری و علم داده | نمودار اولین مرجع تخصصی Power BI
مقالات مرتبط
Multi KPI
Multi KPI

ویژوال قدرتمند  Multi KPI (شاخص کلیدی عملکرد چندگانه)، یک شاخص کلیدی عملکرد (KPI) به همراه چندین نمودار خطی (sparkline)  از داده های پشتیبان (Supporting Data) کاستوم ویژوال Multi KPI (شاخص کلیدی عملکرد چندگانه) نمایانگر یک شاخص کلیدی عملکرد (KPI) به همراه اطلاعات پشتیبان متنوعی است، که شامل: عنوان و زیرنویس نمودارخطی (sparklines) تاریخ کنونی و […]

نمایش داشبوردهای power bi تحت وب - power bi report server
نمایش داشبورد های Power BI در بستر وب

Power BI یکی از محبوب ترین ابزار ها در حوزه هوش کسب و کار و تحلیل اطلاعات است که هر روزه در دنیا مخاطبان بیشتری را جذب می کند. در عین حال تا به امروز، این ایراد به آن وارد بوده است که برای استفاده از این ابزار به عنوان یک راهکار جامع باید از […]

نظرات