Play Axis 
Play Axis 
چهارشنبه, ۲۴ اردیبهشت , ۱۳۹۹

این ویژوال مانند یک اسلایسر داینامیک عمل میکند و بدون نیاز به تعامل کاربر، سایر ویژوال ها را متحرک می­نماید.

یک کاستوم ویژوال عالی برای نمایش گزارشات بدون اینکه نیاز داشته باشید هر بار فیلتر گزارش خود را تغییر دهید.  این ویژگی برای مشاهده روند و الگوی دیتا بسیار کاربردی است، چون تنها با کلیک بر روی Play میتوانید روی تغییرات دیتا متمرکز شوید.

 

Play Axis 

 

این ویژوال نه تنها تنظیمات استاندارد شخصی سازی سایر ویژوال های Power BI را دارد ،  بلکه به شما اجازه میدهد نحوه متحرک نمودن گزارش را نیز تنظیم کنید. که شامل شروع خودکار (Auto Start) و حلقه تکرار (loop) میباشد.

 

Play Axis 

 

همانطور که گفته شد این ویژوال برای درک روند و الگوی دیتا بسیار کاربردی است. همچنین با استفاده از آن میتوانید به جذابیت گزارشتان بیفزایید.

نام نویسنده:
به اشتراک بگذارید:
نمودار
مرجع تخصصی هوش تجاری و تحلیل اطلاعات
مقالات مرتبط
مقایسه power bi service و power bi report server
تفاوت Power BI Service و Power BI Report Server
تفاوت Power BI Service و Power BI Report Server Microsoft Power BI service که Power BI online نیز به آن گفته می‌شود، بخش SaaS (نرم افزار به عنوان سرویس) Power BI می‌باشد. در Power BI service، داشبوردها به شما کمک می‌کنند نبض کسب و کار خود را بگیرید. داشبوردها به شما نمودارهایی را نمایش می‌دهند [...]
count down timer
Count Down Timer

در این مطلب می خواهیم در رابطه با یکی از ساده ترین کاستوم ویژوال های پاور بی آی صحبت کنیم. فرض کنید می خواهید در داشبورد خود نشان دهید چند روز دیگر تا پایان سال باقی مانده است. همچنین این زمان باید بصورت لایو بوده تا هر وقت گزارش را باز کردید تغییر کند. برای […]

نظرات