count down timer
Count Down Timer
سه شنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۹

در این مطلب می خواهیم در رابطه با یکی از ساده ترین کاستوم ویژوال های پاور بی آی صحبت کنیم.

فرض کنید می خواهید در داشبورد خود نشان دهید چند روز دیگر تا پایان سال باقی مانده است. همچنین این زمان باید بصورت لایو بوده تا هر وقت گزارش را باز کردید تغییر کند.

برای این منظور باید از Count Down Timer استفاده کنید.

 

count down timer

 

بعد از اینکه کاستوم ویژوال را به پاور بی آی اضافه کردید، می توانید به سادگی تنظیمات مورد نظر خود را اعمال کنید. فقط کافی است به بخش Visualizations رفته و زمان رویداد خود را به دقت وارد کنید.

 

count down timer

 

همچنین این امکان وجود دارد تا رنگ اجزای مختلف ویژوال به دلخواه تنظیم شود.

 

 

count down timer

 

در پایان باید گفت که برای استفاده از Count Down Timer محدودیتی وجود نداشته و می توان به تعداد لازم در داشبورد از آن استفاده کرد.

مشکلات مرتبط با این ویژوال را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نام نویسنده:
به اشتراک بگذارید:
نمودار
مرجع رسمی هوش تجاری و علم داده | نمودار اولین مرجع تخصصی Power BI
مقالات مرتبط
Play Axis 
Play Axis 

این ویژوال مانند یک اسلایسر داینامیک عمل میکند و بدون نیاز به تعامل کاربر، سایر ویژوال ها را متحرک می­نماید. یک کاستوم ویژوال عالی برای نمایش گزارشات بدون اینکه نیاز داشته باشید هر بار فیلتر گزارش خود را تغییر دهید.  این ویژگی برای مشاهده روند و الگوی دیتا بسیار کاربردی است، چون تنها با کلیک […]

Text Wrapper
Text Wrapper | Power BI Custom visual

کاستوم ویژوالی که امروز می خواهیم معرفی کنیم، بیشتر مخصوص افرادی است که در داشبورد های خود به شکل قابل توجهی از متن استفاده می کنند. اگر در حالت عادی بخواهید Text ها را نمایش دهید، چیزی شبیه به شکل زیر خواهد شد.     مشاهده می کنید که متن های طولانی مشکل واضحی دارند. […]

نظرات