count down timer
Count Down Timer
سه شنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۹

در این مطلب می خواهیم در رابطه با یکی از ساده ترین کاستوم ویژوال های پاور بی آی صحبت کنیم.

فرض کنید می خواهید در داشبورد خود نشان دهید چند روز دیگر تا پایان سال باقی مانده است. همچنین این زمان باید بصورت لایو بوده تا هر وقت گزارش را باز کردید تغییر کند.

برای این منظور باید از Count Down Timer استفاده کنید.

 

count down timer

 

بعد از اینکه کاستوم ویژوال را به پاور بی آی اضافه کردید، می توانید به سادگی تنظیمات مورد نظر خود را اعمال کنید. فقط کافی است به بخش Visualizations رفته و زمان رویداد خود را به دقت وارد کنید.

 

count down timer

 

همچنین این امکان وجود دارد تا رنگ اجزای مختلف ویژوال به دلخواه تنظیم شود.

 

 

count down timer

 

در پایان باید گفت که برای استفاده از Count Down Timer محدودیتی وجود نداشته و می توان به تعداد لازم در داشبورد از آن استفاده کرد.

مشکلات مرتبط با این ویژوال را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نام نویسنده:
به اشتراک بگذارید:
نمودار
مرجع رسمی هوش تجاری و علم داده | نمودار اولین مرجع تخصصی Power BI
مقالات مرتبط
chord chart
Chord Chart – Custom Visual
کاستوم ویژوال Chord Chart برای نمایش ارتباط ماتریسی بین داده‌­ها کاربرد دارد. این نمودار برای مقایسه مشترکات در یک دیتاست و میان گروه‌­های مختلف داده مناسب است. نقاط (Nodes) در اطراف دایره قرار دارند و ارتباطات به صورت وتر (chord) دایره که به شکل منحنی و کمان است بین این نقاط مشخص شده‌اند. ویژگی‌های کاستوم [...]
قابلیت های power bi report server
قابلیت‌های اضافه شده به Power BI Report Server در نسخه ژانویه ۲۰۲۰
نسخه ژانویه ۲۰۲۰ Power BI Report Server منتشر شد. در این به روز رسانی نیز مایکروسافت از قابلیت‌های جدیدی رونمایی کرده است. مهم‌ترین این به روز رسانی‌ها عبارت است از: conditional formatting در دکمه ها  خروجی گرفتن از داده های ویژوال ها  تنظیمات فرمت برای KPI و جدول ها  به طور کلی تغییرات این به [...]
نظرات