count down timer
Count Down Timer
سه شنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۹

در این مطلب می خواهیم در رابطه با یکی از ساده ترین کاستوم ویژوال های پاور بی آی صحبت کنیم.

فرض کنید می خواهید در داشبورد خود نشان دهید چند روز دیگر تا پایان سال باقی مانده است. همچنین این زمان باید بصورت لایو بوده تا هر وقت گزارش را باز کردید تغییر کند.

برای این منظور باید از Count Down Timer استفاده کنید.

 

count down timer

 

بعد از اینکه کاستوم ویژوال را به پاور بی آی اضافه کردید، می توانید به سادگی تنظیمات مورد نظر خود را اعمال کنید. فقط کافی است به بخش Visualizations رفته و زمان رویداد خود را به دقت وارد کنید.

 

count down timer

 

همچنین این امکان وجود دارد تا رنگ اجزای مختلف ویژوال به دلخواه تنظیم شود.

 

 

count down timer

 

در پایان باید گفت که برای استفاده از Count Down Timer محدودیتی وجود نداشته و می توان به تعداد لازم در داشبورد از آن استفاده کرد.

مشکلات مرتبط با این ویژوال را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نام نویسنده:
به اشتراک بگذارید:
نمودار
مرجع رسمی هوش تجاری و علم داده | نمودار اولین مرجع تخصصی Power BI
مقالات مرتبط
نمودارهای جغرافیایی در پاور بی آی
نمایش اطلاعات جغرافیایی در power bi
فرض کنید داده‌های فروش تعدادی و ریالی شرکت‌تان در استان‌های مختلف کشور، در اختیار دارید. اگر قرار باشد آن‌ها را در داشبورد به شکلی خوانا نمایش دهید، قطعا استفاده از چارت‌هایی مانند جدول، گزینه ایده آلی نخواهد بود. در نتیجه نیاز است تا بصورت گرافیکی آمار خود را ارائه کنید. که جدا از زیبایی، فهم [...]
داشبوردهای نمونه با پاور بی آی
داشبوردهای نمونه
با توجه به تنوع زیاد ویژوال‌های پاور بی آی و قدرت بالای مصورسازی آن می‌توانیم اطلاعات مهم کسب وکار خود را در یک نگاه مشاهده کنیم. در این مطلب تعدادی داشبورد نمونه که در power bi  طراحی شده اند را قرار داده ابم. Upstream Oil and Gas BE Digital Solutions - Call-Center Insights Arsenal 2018/2019 [...]
نظرات