Comicgen | Power BI Custom visual
Comicgen | Power BI Custom visual
سه شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۳۹۹

Comicgen شخصیت‌های کارتونی را به ویژوال‌ها اضافه می‌کند که احساسات، حالت، زاویه قرارگیری و … آن‌ها می‌تواند توسط داده‌ها کنترل شود.

Comicgen در پاور بی‌آی به شما اجازه می‌دهد تا شخصیت‌ها، احساسات، حالات و … را از طریق داده‌ها کنترل کنید. مثلا افراد خوشحال خبر‎‌های خوب در نمودارها را مشایعت می‌کنند.

اگر میخواهید در مورد اضافه کردن کاستوم ویژوال ها به Power BI  بدانید، به لینک زیر مراجعه کنید.

کاربران می‌توانند دو یا تعداد کمتری شاخص‌ کلیدی عملکرد (KPI) را در یک زمان نمایش دهند، که هر کدام می‌تواند به عنوان احساس (برای مثال، خوشحال یا ناراحت) و حالت (به عنوان مثال، راضی بودن یا عصبانیت) به تصویر کشیده شوند. شما می‌توانید انتخاب کنید تا احساس یا حالت ویژوال یا هر دو، با توجه به انتخاب احساس یا حالت مناسب از طریق تنظیمات ویژوال، به انتخاب شما ثابت باقی بماند. کاربران می‌توانند کارتون‌های متفاوتی را انتخاب کنند، که در حال حاضر، از Dee&Dey پشتیبانی می‌کند.

این بخش می‌تواند به عنوان ویژوال بر اساس داده یا ثابت استفاده شود.

 

قابلیت‌های افزونه

وقتی از این افزونه استفاده می کنید

  • شما می‎توانید اسناد خود را بخوانید و در آن‌ها تغییراتی را ایجاد کنید
  • شما می‌توانید داده‌ها را از طریق اینترنت منتقل کنید
کاربرد هوش تجاری در حوزه مالی
Comicgen | Power BI Custom visua

نظرات خود در مورد این ویژوال را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

نام نویسنده:
به اشتراک بگذارید:
نمودار
مرجع رسمی هوش تجاری و علم داده | نمودار اولین مرجع تخصصی Power BI
مقالات مرتبط
تصمیم گیری داده محور
چگونه تصمیم گیری داده محور بهتری داشته باشیم؟
با توجه به حجم روز افزون داه ها، اهمیت تصمیم گیری داده محور بر کسی پوشیده نیست. در این مقاله در مورد چرایی استفاده از Data Driven Decision Making  صحبت کردیم. در ادامه این مطلب قصد داریم ۱۰ راهکار عملی برای انجام بهتر تصمیم گیری داده محور در کسب و کار به شما پیشنهاد کنیم.  [...]
bullet chart - custom visual
Bullet Chart – Custom Visual
نمودارهای Bullet نوعی از نمودارهای میله‌ای (bar chart) است که توسط Stephen Few برای جایگزینی با گیج‌­ها و میترها توسعه یافت. نمودار Bullet مزایای زیر را نسبت به گیج­‌ها دارد. فضای کمتری را اشغال می­‌کند و می‌­تواند به صورت افقی و عمودی چرخانده شود. چندین measure را نمایش می‌­دهد. خواندن آن آسان­‌تر است و اطلاعات [...]
نظرات
Meisam

ممنون بابت محتوای خوبتون