Comicgen | Power BI Custom visual
سه شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۳۹۹

Comicgen شخصیت‌های کارتونی را به ویژوال‌ها اضافه می‌کند که احساسات، حالت، زاویه قرارگیری و … آن‌ها می‌تواند توسط داده‌ها کنترل شود.

Comicgen در پاور بی‌آی به شما اجازه می‌دهد تا شخصیت‌ها، احساسات، حالات و … را از طریق داده‌ها کنترل کنید. مثلا افراد خوشحال خبر‎‌های خوب در نمودارها را مشایعت می‌کنند.

اگر میخواهید در مورد اضافه کردن کاستوم ویژوال ها به Power BI  بدانید، به لینک زیر مراجعه کنید.

کاربران می‌توانند دو یا تعداد کمتری شاخص‌ کلیدی عملکرد (KPI) را در یک زمان نمایش دهند، که هر کدام می‌تواند به عنوان احساس (برای مثال، خوشحال یا ناراحت) و حالت (به عنوان مثال، راضی بودن یا عصبانیت) به تصویر کشیده شوند. شما می‌توانید انتخاب کنید تا احساس یا حالت ویژوال یا هر دو، با توجه به انتخاب احساس یا حالت مناسب از طریق تنظیمات ویژوال، به انتخاب شما ثابت باقی بماند. کاربران می‌توانند کارتون‌های متفاوتی را انتخاب کنند، که در حال حاضر، از Dee&Dey پشتیبانی می‌کند.

این بخش می‌تواند به عنوان ویژوال بر اساس داده یا ثابت استفاده شود.

 

قابلیت‌های افزونه

وقتی از این افزونه استفاده می کنید

  • شما می‎توانید اسناد خود را بخوانید و در آن‌ها تغییراتی را ایجاد کنید
  • شما می‌توانید داده‌ها را از طریق اینترنت منتقل کنید

نظرات خود در مورد این ویژوال را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

نام نویسنده:
به اشتراک بگذارید:
نمودار
مرجع رسمی هوش تجاری و علم داده | نمودار اولین مرجع تخصصی Power BI
مقالات مرتبط
Netflix چگونه هوش تجاری را به هالیوود آورد؟
در دنیای امروز با وفور big data مواجه هستیم که موجب تسهیل کارصنعت سرگرمی برای درک رفتار مشتری و ارائه خدمات به آن‌ها شده است. هر آهنگی که کاربران در Spotify می­شنوند، هر فیلمی که در Netflix مشاهده می‌­شود و هر ویدئویی که در YouTube مورد بازدید قرار می‌­گیرد در یک انبار مجازی ناحدود ذخیره [...]
Circle KPI Gauge | Power BI Custom visual
در این مقاله قصد داریم ویژوال جدیدی به نام Circle KPI Gauge را معرفی کنیم. این ویژوال توسط Paypal_ITA منتشر شده و می‌تواند بر اساس قوانین از پیش تعیین شده توسط شما، تغییر رنگ دهد.   چطور کاستوم ویژوال ها را به power bi اضافه کنم؟ هر KPI می‌تواند به عنوان یک Donut Chart نمایش [...]
نظرات
Meisam

ممنون بابت محتوای خوبتون