Comicgen | Power BI Custom visual
Comicgen | Power BI Custom visual
سه شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۳۹۹

Comicgen شخصیت‌های کارتونی را به ویژوال‌ها اضافه می‌کند که احساسات، حالت، زاویه قرارگیری و … آن‌ها می‌تواند توسط داده‌ها کنترل شود.

Comicgen در پاور بی‌آی به شما اجازه می‌دهد تا شخصیت‌ها، احساسات، حالات و … را از طریق داده‌ها کنترل کنید. مثلا افراد خوشحال خبر‎‌های خوب در نمودارها را مشایعت می‌کنند.

اگر میخواهید در مورد اضافه کردن کاستوم ویژوال ها به Power BI  بدانید، به لینک زیر مراجعه کنید.

کاربران می‌توانند دو یا تعداد کمتری شاخص‌ کلیدی عملکرد (KPI) را در یک زمان نمایش دهند، که هر کدام می‌تواند به عنوان احساس (برای مثال، خوشحال یا ناراحت) و حالت (به عنوان مثال، راضی بودن یا عصبانیت) به تصویر کشیده شوند. شما می‌توانید انتخاب کنید تا احساس یا حالت ویژوال یا هر دو، با توجه به انتخاب احساس یا حالت مناسب از طریق تنظیمات ویژوال، به انتخاب شما ثابت باقی بماند. کاربران می‌توانند کارتون‌های متفاوتی را انتخاب کنند، که در حال حاضر، از Dee&Dey پشتیبانی می‌کند.

این بخش می‌تواند به عنوان ویژوال بر اساس داده یا ثابت استفاده شود.

 

قابلیت‌های افزونه

وقتی از این افزونه استفاده می کنید

  • شما می‎توانید اسناد خود را بخوانید و در آن‌ها تغییراتی را ایجاد کنید
  • شما می‌توانید داده‌ها را از طریق اینترنت منتقل کنید
کاربرد هوش تجاری در حوزه مالی
Comicgen | Power BI Custom visua

نظرات خود در مورد این ویژوال را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

نام نویسنده:
به اشتراک بگذارید:
نمودار
مرجع رسمی هوش تجاری و علم داده | نمودار اولین مرجع تخصصی Power BI
مقالات مرتبط
Power BI Report Server
به روز رسانی‌های Power BI Report Server – May 2020
بالاخره در این به روز رسانی از ویژگی هایی رو نمایی شد که خیلی هامون مدت ها بود که منتظرشون بودیم: اسلایسر سلسله مراتبی (hierarchical slicer)، ویژوال decomposition tree، بهبودهایی در کوئری ها و .... در ادامه لیست این تغییرات رو بخونید: به روز رسانی ها در حوزه گزارش گیری (Reporting): اسلایسر سلسه مراتبی (hierarchical [...]
dax studio چیست
Dax Studio چیست؟
درباره DAX Studio قبلا در این مقاله در مورد زبان DAX صحبت کردیم. DAX که اختصاری از عبارت Data Analysis Expressions است، نقش اصلی را برای انجام محاسبات در مرحله مدلسازی داده‌ها ایفا می‌کند. حال در این مقاله می‌خواهیم در مورد ابزار DAX Studio صحبت کنیم. این ابزار برای نوشتن، اجرا کردن و تحلیل کوئری‌های [...]
نظرات
Meisam

ممنون بابت محتوای خوبتون