پرتال پاور بی آی نمودار

(پاور بی آی ریپورت سرور بومی سازی شده)

وضعیت امروز پاور بی آی

امروزه استفاده از Power BI در سازمان‌ها برای تحلیل و مصور سازی داده برای کاربران به امری بدیهی تبدیل شده است. این به دلیل قدرت و انعطاف‌پذیری بالای این ابزار می باشد که چه در دنیا و چه در ایران به سرعت جایگاه خود را تثبیت کرده است.

 

پاور بی آی برای کاربران ایرانی

در خارج از ایران کاربران بیشتر به دلیل هزینه پایین، از نسخه ابری این سرویس استفاده می‌کنند و مایکروسافت نیز به همین دلیل بیشتر امکانات کلیدی را در نسخه ابری خود ارائه می‌دهد. نسخه On-Premise این ابزار Power BI Report Server به دلیل نگرانی کاربران بابت تحریم و هزینه پایین‌تر در ایران بیشتر استفاده می‌گردد؛ اما استفاده از اپلیکیشن این غول نرم‌‌افزاری، کابران ایرانی را با چالش‌هایی از جمله استفاده از فونت فارسی، تاریخ شمسی و … مواجه کرده‌ است.

 

پرتال پاور بی آی نمودار

تیم هوشمند تجارت نمودار برای اولین بار اقدام به طراحی پرتال فارسی و بومی سازی شده پاور بی آی ریپورت سرور کرده است تا تجربه کار با این ابزار را برای کاربران ایرانی آسان‌تر کند.شما با استفاده از این پرتال به‌راحتی می توانید داشبوردهای پاور بی آی خود را روی محیطی کاربردی و فارسی ارائه دهید.

لازم به ذکر است که این ریپورت سرور ترجمه شده نیست و کاملا مجرا طراحی شده است، نسخه ترجمه شده از نظر امنیتی قابل اطمینان نمی باشد و به هیچ وجه توصیه نمی شود.

پاور بی آی فارسی power bi

امکانات پرتال Power BI نمودار

نمای منوها به صورت کاملا فارسی

menu

امکان لاگین شدن در صفحه کاملا مجزا

ui

امکان ثبت کاربر و تعریف گروه کاربری به سادگی

user (1)

استفاده از تاریخ شمسی بومی سازی شده

calendar (2)

امکان ایجاد دسترسی داشبوردها به کاربران و گروه کاربری

users

امکان نمایش تمام صفحه

full-screen

سازگار با به روز رسانی های پاور بی آی

other

امکان جست وجوی گزارش ها

search
پیاده سازی هوش کسب و کار
power bi farsi
power bi پیاده سازی
power bi farsi
power bi فارسی

محصولی دیگر از شرکت نمودار

به اشتراک بگذارید: