نمودار

شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که چرا برای پیاده سازی هوش تجاری در سازمان خود ، شرکت هوش تجاری نمودار را انتخاب کنید؟

ما در هوشمند تجارت نمودار  معتقدیم که کسب بینش از دپارتمان یا کسب و کار باید برای همه، در هر زمان و هر مکان قابل دسترسی باشد. به همین دلیل برای تسهیل روند تجزیه و تحلیل وضعیت فرآیندها، هوش تجاری چابک را پیاده سازی می‌کنیم.

 • فعالیت تخصصی در حوزه هوش تجاری و تحلیل داده

نمودار یک شرکت تک محصوله در زمینه هوش تجاری می‌باشد. بدین معنا که به جای گسترش فعالیت در حوزه‌های نرم افزاری مختلف، تمرکز خود را روی هوش تجاری و تحلیل داده معطوف کرده است؛ زیرا در نمودار رویکرد تخصصی، کیفیت و مسئولیت پذیری در قبال پروژه‌ها یک ارزش است.

 

 • ۷ سال سابقه پیاده سازی موفق

طبق آمار موسسه گارتنر، ۸۷% پروژه‌های هوش تجاری در سطح جهان با شکست مواجه می‌شوند؛ اما نمودار در طی ۷ سال پیاده ساری موفق، حتی یک بار هم شکست پروژه را تجربه نکرده است.

 

 • بهره گیری از افراد متخصص و با سابقه برای پیاده سازی

نمودار با تخصیص افراد متخصص و با سابقه به هر پروژه، انجام موفقیت آمیز پروژه مطابق خواسته‌های شما را تضمین  می‌کند. هم چنین در طی پیاده سازی پروژه این افراد با شما در ارتباط خواهند بود تا اطمینان حاصل کنیم که تمام خواسته‌ها و نیازمندی‌های شما اجرا می‌شود.

 

 • بهره گیری از متدولوژی چابک اسکرام برای پیاده سازی پروژه

این متدولوژی کمک می‌کند که پروژه با منابع و در مدت زمان بهینه شده انجام گیرد و ریسک تعویق و یا شکست پروژه به حداقل برسد.

 

 • هوش تجاری نمودار پروژه ای نیست که پیاده سازی شده و رها شود

در بسیاری از شرکت‌ها به هوش تجاری به دید پروژه ای نگاه می‌شود که پیاده سازی شده و کار تمام می‌شود. در صورتی که این رویکرد باعث fail شدن پروژه می‌گردد. پیاده سازی هوش تجاری هنگامی موفق بوده است که از پلتفرم، گزارشات و داشبوردها به طور فعال استفاده شود. نمودار چنین چیزی را با افتخار برای شما تضمین می‌کند.

 

 • سابقه همکاری با شرکت‌های بزرگ و مطرح و در نتیجه شناخت عمیق از کسب و کارهای مختلف

نمودار با سابقه همکاری با شرکت‌های مطرح فعال در حوزه پخش، تولیدی، خرده فروشی و هلدینگ‌ها، به شناخت کافی و جامع از این کسب و کارها رسیده است. در نتیجه نیازمندی‌های داده‌ای‌ آن‌ها را به خوبی می‌شناسد و ارائه بهترین راهکار را به شما تضمین می‌کند.

 

 • ارائه KPIهای اختصاصی صنعت شما

به دلیل شناخت بالا از ماهیت کسب و کارهای مختلف، نمودار قادر به ارائه KPIهای مختص کسب و کار شماست.

 

 • استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی برای ارائه تحلیل‌های پیشرفته

نمودار با استفاده از علم داده، الگوریتم‌های هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و داده کاوی اقدام به ارائه تحلیل‌های پیشرفته و تحلیل‌های پیشگویانه کرده‌است تا بتوانید بینشی از آینده بازار و کسب و کارتان به دست آورید.

 

 

 • سرعت بالای پیاده سازی حتی در حالت فول ماژول

هوشمند تجارت نمودار با بهره گیری از متخصصان خبره در زمینه هوش تجاری، زمان پیاده سازی پروژه را حتی در حالت فول ماژول در سازمان شما به حداکثر دو ماه کاهش می‌دهد.

 

 

 • قابلیت اتصال به انواع منابع داده‌ای

برای استفاده از پلتفرم هوش تجاری نمودار نیازی نیست تا نرم افزارهای عملیاتی خود را تغییر دهید زیرا این پلتفرم به راحتی به تمام منابع داده از تمام نرم افزارهای مالی، حسابداری، CRM، فروش و … متصل شده و داده‌ها را استخراج و تجمیع می‌کند.

 

 • آموزش دهی کاربران

آموزش کاربران رکن اساسی پس از پیاده سازی پروژه هوش تجاری است. راهکارهای هوش تجاری نمودار به گونه‌ای طراحی شده است که حتی افرادی که دانش و تجربه ای در تحلیل داده ندارند به راحتی می‌توانند از پلتفرم استفاده کنند و گزارش‌های مورد نیاز را بسازند.

 

 • پشتیبانی

پلتفرم هوش تجاری نمودار پشتیبانی مادام العمر دارد. در صورتی که نیاز به انجام توسعه، تغییرات و یا راهنمایی داشته باشید کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.

 

 • اولین شرکت بومی ساز پاور بی آی

شرکت هوش تجاری نمودار اولین شرکت ایرانی است که اقدام به بومی سازی مایکروسافت Power BI کرده است. این پرتال با پاور بی آی ترجمه شده فرق دارد و متناسب با نیازهای کاربران ایرانی از جمله نیاز به زبان فارسی، راست نویس بودن منوها، تاریخ شمسی و بسیاری امکانات دیگر طراحی شده است.

 

 • پیاده سازی هوش تجاری برای پارتنر طلایی مایکروسافت

شرکت هوش تجاری نمودار افتخار داشته تا ماژول منابع انسانی را برای Agile که پارتنر طلایی مایکروسافت است پیاده سازی کند.

اسکرول به بالا