پنل رادار نمودار

پنل رادار نمودار ؛ مدیریت داشبوردهای پاور بی آی به سرعت و به سادگی

پنل رادار نمودار ، یک پلتفرم قدرتمند تحت وب برای مدیریت و نمایش داشبورد های طراحی شده با ابزار Power BI است که امکانات ارزنده ای جهت سهولت و تجربه ی کاربری بهتر برای کاربران بومی ارائه می دهد. مهم ترین و کلیدی ترین مزیت های این پنل عبارت اند از:

بهینه سازی رابط کاربری UI/UX

نمایش فولدر ها و داشبوردها به صورت درختی و امکان جستجو و نمایش داشبوردهای پاور بی آی به صورت تمام صفحه ، موجب می شود تا کاربران به سرعت و به سادگی به داشبورد مورد نظر خود دسترسی پیدا کرده و اطلاعات را رصد نمایند.

مشاهده ی کامل داشبوردها با منوی ترجمه شده و فونت فارسی

در پنل رادار نمودار امکان مشاهده ی تمامی داشبورد ها با فونت و اعداد فارسی به صورت همزمان فراهم شده است و به این ترتیب طراحی داشبورد پاور بی آی نیازی به تغییر ندارد. این باعث می شود کاربران سازمان ، به سرعت و به سادگی، با داشبوردها تعامل برقرار کرده و سامانه با سرعت بیشتری در سازمان جاری گردد.

امکان استفاده از تقویم شمسی

در پنل رادار نمودار علاوه بر امکان استفاده از تقویم میلادی،  میتوان داشبورد ها را در بازه های زمانی مختلف اعم از سال ، فصل ، ماه شمسی  با قابلیت های متنوع  فیلتر و انتخاب کرد ، در نتیجه کاربران ، به سرعت و به سادگی ، امکان  مرور اطلاعات در بازه های تاریخ شمسی را خواهند داشت.

فرم ساز برای ثبت اطلاعات غیر سیستمی

با استفاده از امکان فرم ساز می توان فرمهای متنوعی جهت ثبت اطلاعات ایجاد کرد ، بنابراین کاربران امکان ثبت و ذخیره سازی اطلاعاتی که در هیچ سیستمی وجود ندارد مانند تارگت های ماهانه فروش یا بودجه هزینه ها را خواهند داشت.  این مهم سبب می شود تا اطلاعات داشبوردها تنها محدود به اطلاعات سیستمی نباشد و کاربران قادر باشند تا به سرعت و به سادگی و بدون نیاز به تیم IT ، اطلاعات و بینش دقیق تری را استحراج نمایند.

تعریف سطوح دسترسی کاربران

امکان تعریف کاربر و گروه کاربری به صورت مجزا ، بدون نیاز به واحد IT (و به روزرسانی اکتیو دایرکتوری) در پنل رادار  وجود دارد. این امکان موجب می شود  تا به سرعت و به سادگی بتوان کاربران و سطح دسترسی آن ها به داشبورد ها را مدیریت کرد.

تعریف سطوح دسترسی روی داده های داشبوردها

امکان تعریف سطح دسترسی واحد برای تمامی داشبوردها از قابلیت های ویژه پنل رادار می باشد ، به این ترتیب کاربران می توانند ، به سرعت و به سادگی ، از محلی واحد سطح دسترسی را برای مدیریت داشبوردها داشته باشند.

صفحه ی ورود سفارشی سازمانی

پنل رادار امکان ورود کاربران را در صفحه ای کاملا مجزا و محرمانه که برای سازمان شما سفارشی سازی گردیده، فراهم نموده است. با این امکان کاربران ، به سرعت و به سادگی ،  یک حس تعلق نسبت به پرتال هوش تجاری برای سازمان شما داشته باشند.

پاسخ به سوالات پر تکرار

آیا داده ها از سرور کارفرما خارج می شود؟

خیر، پنل رادار روی سرور کارفرما نصب می شود و هیچ داده ای از سازمان خارج نمی شود.

آیا این پنل نسخه ترجمه شده پاور بی آی است؟

تمامی منوها و جزئیات ترجمه شده هستند اما طراحی پنل هم تغییر کرده است و این نسخه، ترجمه شده نیست.

آیا در پنل رادار نمودار محدودیتی در طراحی داشبورد وجود دارد؟

هیچ محدودیتی برای نمایش داشبوردها وجود ندارد.

آیا با به روز رسانی نرم افزار پاور بی آی، پنل رادار نمودار دچار مشکل خواهد شد؟

خیر، پنل رادار کاملا با آپدیت های پاور بی آی سازگار است و می توانید از آخرین نسخه پاور بی آی استفاده کنید.

آیا پنل پشتیبانی می شود و قابل توسعه می باشد؟

بله، پنل رادار به صورت سالانه پشتیبانی می شود و در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا مشکل مرتفع گردد.

به اشتراک بگذارید: