نمودار

جمع آوری داده‌ها

داده‌های پراکنده‌ی خود را در منبعی واحد ذخیره کنید!

با خدمات انبار داده‌ی نمودار، داده‌های خود را از منابع مختلف جمع آوری و پردازش کنید و  دیدی ۳۶۰ درجه از داده‌های تولید شده در تیم‌های سازمان خود مانند مالی، بازاریابی، فروش و سایر بخش‌ها در اختیار داشته باشید.  

 

جمع آوری داده‌ها از منابع مختلف
پالایش داده‌ها
انبار کردن داده‌ها

انبار داده‌ها یک سیستم مدیریت داده‌ی مرکزی است که داده‌ها را از منابع مختلف سازمان یکپارچه و ذخیره می‌کند تا امکان تجزیه و تحلیل داده‌ها، گزارش گیری، داده کاوی و … برای سیستم هوش تجاری فراهم گردد.

به طور معمول، داده‌ها در سازمان‌ها در سیستم‌های مختلف پراکنده‌اند. برای مثال داده‌های شما می‌توانند در سیستم‌های مختلف اعم از فروش، مالی، حسابداری، مدیریت انبار و … ذخیره شده باشند، که استخراج، یکپارچه سازی و داشتن دیدی کلی از کسب و کار را دشوار می‌سازند. از طرفی یکپارچه سازی این داده‌ها نیز، کار آسانی نیست و هزینه و زمان زیادی را می‌طلبد. با نگاهی به فرایندهای گزارش گیری معمول در سازمان‌ها می توان پی برد که یک فرایند گزارش گیری میتواند شامل ورود به چندین حساب کاربری در چندین وب سایت، دسترسی به داده‌های نرم افزارهای عملیاتی، کپی کردن داده‌ها و مغایرت گیری میان آنها و در نهایت آماده سازی برای تحلیل باشد. همین بررسی ساده بر دشواری چنین فرایندی صحه می‌گذارد.

انبار داده ها انبار داده جمع آوری داده ها

کارمندان در هر واحد از سازمان و گاهی اوقات در مکان‌های فیزیکی متفاوت برای دسترسی به داده‌های پروژه‌های مشترک و یا منفرد به داده‌های شرکت نیاز دارند. علاوه بر این، کارمندان در هر واحد، داده‌هایی را تولید می‌کنند که بقیه افراد سازمان به آن نیاز دارند. برای بهبود همکاری و یکپارچگی در سازمان، نیاز به استخراج، تجمیع و یکپارچه‌ سازی داده‌ها در هر کسب و کاری وجود دارد. علاوه بر این، بدون راه حل یکپارچه‌ سازی داده‌ها که داده‌ها را در یک انبار داده گردآوری می‌کند، گزارش‌گیری باید به صورت دوره‌ای انجام شود تا هرگونه تغییر به وجود آمده در داده‌ها و منابع داده‌ای در نظر گرفته شود. با وجود به روزرسانی‌های خودکار در انبار داده، گزارش‌ها به راحتی و در هر زمان که لازم باشد به صورت خودکار به روز رسانی می‌شوند.

خدمات جمع آوری داده‌های نمودار، روشی مقیاس پذیر است که سفر سازمان شما به سوی راه‌اندازی هوش تجاری و تحلیل داده را سریع و آسان می‌کند.‌ با راه‌اندازی انبار داده، حجم زیادی از داده‌ها را از منابع اطلاعاتی استخراج کنید، آنها را به هر فرمتی تبدیل کرده و در انبار داده‌های سازمانی بارگذاری کنید تا به سادگی بینش جامعی از کسب و کارتان داشته باشید.

کسب اطلاعات بیشتر؟

جهت آگاهی از ویژگی‌های داشبوردها، درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

لینک‌های مفید

رادار

ابزار هوش تجاری و مدیریت داده

خدمات مشاوره و آموزش

داده‌های خود را به بینش‌های معنادار و عملی تبدیل کنید.

بلاگ

آخرین مقالات در حوزه‌های هوش تجاری،
هوش مصنوعی و علم داده
اسکرول به بالا