نمودار

هوش تجاری

رقابت زیاد برای کنترل بازار، صاحبان کسب و کارها را وادار می‌سازد تا به دنبال راه‌های جدیدی برای بهبود سودآوری و رشد کسب و کار باشند. امروزه، یک شرکت اگر بداند چگونه می تواند به طور موثر اطلاعات را مدیریت کند، برنده این مسابقه می‌شود. کسی که دانش استخراج شده از داده‌ها را در اختیار دارد، رهبر بازار می شود؛ و معمولاً هرچه سازمان بتواند اطلاعات بیشتری را جمع‌آوری و تحلیل کند، احتمال موفقیتش در بازار بیشتر است. این اطلاعات راه‌های پنهان برای کارکرد موثرتر و پرسودتر را نشان می‌دهد. به همین دلیل امروزه شرکت‌های بیشتری به منظور افزایش بهره‌وری و به حداقل رساندن هزینه‌ها، پروژه هوش تجاری (BI) را پیاده‌سازی می‌کنند.

هوش تجاری، خلق ارزش از داده‌های سازمان!

دیدی جامع از کسب و کار
افزایش سودآوری
بهینه سازی فرایندهای کسب و کار
کاهش هزینه‌ها

چالش‌های کسب و کارها در حوزه ی مدیریت داده

  • تنها ۱۰٪ از داده‌های مربوط به کسب و کار برای تجزیه و تحلیل استفاده می‌شود! 
  • تنها ۳۲ درصد از مدیران اذعان دارند که می‌توانند از داده‌ها ارزش خلق کنند! 
  • تنها ۲۴ درصد از مدیران تصمیم ساز کسب و کارها به سواد داده‌ی خود اذعان دارند! 

هوش تجاری مقادیر زیادی از داده‌های کسب و کار را جمع آوری و یکپارچه‌سازی کرده و به صورت قابل درک واضح برای انجام تجزیه و تحلیل‌های جامع آماده سازی می‌کند. هوش تجاری برای شما امکان داده کاوی، مدیریت داده و مصورسازی داده را فراهم می‌کند. ابزارها و فرآیندهای هوش تجاری به کاربران نهایی این امکان را می‌دهد تا اطلاعات قابل درک و مفید را از داده‌های خام شناسایی کنند و تصمیمات داده محور بگیرند.

تسلط ما روی داده‌ها؛ تسلط شما روی کسب و کار

داده‌ها، شاخص‌های کلیدی و کسب و کار خود را بشناسید

با استفاده از خدمات هوش تجاری ( BI ) نمودار، از داده‌ها برای داشتن دیدی جامع از کسب و کار و استخراج شاخص‌های کلیدی عملکرد بهره ببرید و با خلق ارزش از داده‌های سازمان، دیدی ۳۶۰ درجه نسبت به تمام جوانب کسب و کار خود داشته باشید.

هوش تجاری نمودار خدمات هوش تجاری شرکت هوش تجاری افزایش بهره وری

گزارش گیری سریع و آسان با استفاده از هوش تجاری

مدت زمان طولانی که صرف ساختن گزارش در فایل‌های اکسل و مصورسازی‌های پیچیده می‌شد، با بهره مندی از خدمات هوش تجاری نمودار به حداقل خواهد رسید. نمودار با یکپارچه سازی داده‌ها و مصورسازی صحیح آنها در قالب گزارش‌ها، نمایی کامل از کسب و کار شما را در لحظه، در اختیار قرار خواهد داد. شما می‌توانید با به اشتراک گذاری این داشبوردها و تعامل با اعضای تیم تصمیم گیری سریع و دقیق‌تری داشته باشید.

پلتفرم هوش تجاری نمودار به شما امکان می دهد تا تجزیه و تحلیل‌های خود را با استفاده از یک بستر مدرن، استاندارد و یکپارچه انجام دهید. با استفاده از این پلتفرم، کلیه تصمیم گیرندگان اصلی قادر به یافتن سریع پاسخ‌ها به سوالاتشان و دریافت گزارشات آماری هستند. کاربران در سراسر سازمان نیز می‌توانند با استفاده از مصورسازی داده، یک داستان تحلیلی جذاب، خیره کننده و کارآمد از داده‌ها بسازند.

کسب اطلاعات بیشتر؟

جهت آگاهی بیشتر از خدمات سیستم هوش تجاری  ( BI ) نمودار، درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

لینک‌های مفید

رادار

ابزار هوش تجاری و مدیریت داده

داشبوردهای مدیریتی

با داشبوردهای مدیریتی نمودار بهترین داستان را برای کسب و کار خود روایت کنید!​

بلاگ

تازه‌ترین مقالات در حوزه‌های هوش تجاری، هوش مصنوعی و علم داده
اسکرول به بالا