نمودار

تحلیل پیشرفته‌ی داده

تصمیم گیری قدرتمندتر با تحلیل‌های پیشرفته داده

تحلیل‌های پیشرفته مبتنی بر هوش مصنوعی که از الگوریتم‌های یادگیری ماشین، یادگیری عمیق، خودکارسازی فرایند کسب و کار و سایر روش‌های آماری جهت تحلیل داده‌ها استفاده میکند، مکملی برای تصمیم گیری‌های انسانی هستند. قابلیت‌های تحلیلی هوش تجاری نمودار با بهره‌گیری از این ابزارها قدرت تحلیل برای تصمیم گیری داده محور را افزایش داده و به این ترتیب سازمان‌ها می‌توانند بیشترین ارزش را از داده‌های خود خلق کنند.

کسب بینش‌های جامع مبتنی بر هوش مصنوعی
افزایش سرعت تحلیل‌ها
کشف الگوهای پنهان در داده‌ها
اقزایش دقت تصمیم گیری

تحلیل‌های پیشرفته کسب و کار نمودار برای پیش‌بینی الگوها و پیش‌بینی احتمال وقوع اتفاقات در آینده با استفاده از علم داده از روش‌های سنتی هوش تجاری فراتر می‌رود. این روش به نوبه خود می‌تواند به یک سازمان کمک کند تا به طور قابل توجهی دقت خود را در تصمیم‌گیری افزایش دهد.

یادگیری ماشین تحلیل های پیشرفته تحلیل های پیشرفته کسب و کار تحلیل های مبتنی بر هوش مصنوعی
تحلیل های پیشرفته تحلیل های پیشرفته کسب و کار تحلیل های مبتنی بر هوش مصنوعی
کشف الگوهای پنهان در داده‌ها

سیستم هوش تجاری نمودار با بهره‌گیری از هوش مصنوعی در راستای ارائه‌ی تجزیه و تحلیل‌های پیشرفته و کشف واقعیت نهفته در داده‌ها، مدیران را قادر می‌سازد تا ضمن اشراف بر وضعیت فعلی کسب و کار خود، نتایج آینده را پیش‌بینی و برای خطرات و چالش‌ها تدابیر صحیح بیندیشند.

کسب اطلاعات بیشتر؟​

جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات تحلیل‌های پیشرفته ی نمودار، بر روی دکمه‌ی “دریافت اطلاعات بیشتر” کلیک کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

رادار

ابزار هوش تجاری و مدیریت داده

داشبوردهای مدیریتی

با داشبوردهای مدیریتی نمودار بهترین داستان را برای کسب و کار خود روایت کنید!

بلاگ

آخرین مقالات در حوزه های هوش تجاری ، هوش مصنوعی و علم داده
اسکرول به بالا