تحلیل ‌های پیشرفته کسب‌ و کار یک روش تجزیه و تحلیل داده است که از الگوریتم‌های یادگیری ماشین، یادگیری عمیق، خودکارسازی فرآیند کسب و کار و سایر روش‌های آماری برای تجزیه و تحلیل اطلاعات کسب و کار از منابع داده‌ای مختلف استفاده می‌کند.

 

تحلیل ‌های پیشرفته کسب و کار برای پیش بینی الگوها و پیش‌بینی احتمال وقوع اتفاقات در آینده با استفاده از علم داده فراتر از روش‌های سنتی هوش تجاری می‌رود. این روش به نوبه خود می‌تواند به یک سازمان کمک کند تا به طور قابل توجهی دقت خود را در تصمیم‌گیری افزایش دهد.

 

تحلیل ‌های پیشرفته کسب و ‌کار یک منبع ارزشمند برای شرکت‌ها است زیرا سازمان را قادر می‌سازد تا با استفاده از منابع داده‌ای خود، صرف نظر از اینکه داده‌ها در کجا ذخیره می‌شوند یا در چه فرمتی هستند، عملکرد بهتری داشته باشند. تحلیل ‌های پیشرفته کسب و کار همچنین می توانند چالش‌های پیچیده‌ای را حل کنند که هوش تجاری سنتی نمی‌تواند.

 

برای مثال، برای ایجاد یک موتور بازاریابی، یک تولید کننده بسته بندی کالاهای روزمره ممکن است سوالات زیر را بپرسد:

  • چه زمانی مشتری احتمال دارد کالای مورد نیاز خود را تمام کند؟
  • چه ساعتی از روز یا هفته مخاطبان بیشتر پذیرای تبلیغات هستند؟
  • چه میزان سودآوری هنگام بازاریابی در آن زمان حاصل می شود؟
  • با تعیین چه قیمتی برای کالاها مشتریان با احتمال بالا آن‌ها را خریداری می‌کنند؟

 

با استفاده از تحلیل‌های پیشرفته نمودار، می‌توانید بینش عمیق‌تری از کسب وکارتان پیدا کنید، الگوهای خرید مشتریان و نیاز بازار را پیش‌بینی کنید و پیشنهادهای هوشمندانه‌تر و سودآورتری به مشتریان ارائه دهید. نمودار با ارائه دقت بالاتر در تحلیل‌های پیشرفته به شما کمک می‌کند تا ریسک‌های پرهزینه را با قطعیت بیشتری بپذیرید.

advanced analytics و تحلیل های پیشرفته هوش مصنوعی
به اشتراک بگذارید: